Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fogunk...

Szerintetek mikor fogunk kipusztulni és mifogja azt okozni?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom hogy most mivan az Amazonasnál és Szibérián meg többi helyhen. Ez elég aggasztó. Én már nem látom annak esélyét hogy sokáig fog még az ember uralkodni. Lehet hogy a vég hamarabb van itt mint gondoltuk?

Szerintetek?



2019. aug. 26. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
A helyesírás hiánya és a lustaság.
2019. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert egy két szót elírtam? És mivan akkor?
2019. aug. 26. 23:48
 3/5 anonim válasza:
Nem fogunk kipusztulni, ez egy nagyon gyakori -a sötétzöldek által terjesztett- tévhit. Az ember az "átruházott evolúció" segítségével rengeteg környezetben megmarad, magyarul nagyon szívós faj vagyunk. Ami valójában veszélyben van, az a modern civilizáció. Ez valóban megsemmisülhet a közelebbi vagy távolabbi jövőben.
2019. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy olyan jó 40 év múlva mi lesz?

Mire van a legnagyobb esély ami nagyon veszélyeztetheti modern civilizációnkat?

Betegségek? Globális felmelegedés? Természeti katasztrófák?

2019. aug. 27. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Durva nagy háborúk lesznek. Azért, mert a gazdaságunk csak úgy marad fenn, ha folyamatosan növekedni tud. E miatt sok mindenről lemondunk, sok nem etikus döntést hozunk meg. De ez sem lesz elég, aztán majd lényegi nyersanyagok elfogynak, és akkor beszakad az egész. De ebből sem lesz belátás, hanem egyszerűen megindokolják maguk számára, hogy miért kell háborút indítani, mert annak a másiknak még van egy kis olaja, fája, tantálja. Kipusztulás szerintem sem lesz, de egy drasztikus, több milliárdos népességcsökkenés igen. Sajnos.
2023. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!