Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak fel?

Hogyan mondjak fel?

Figyelt kérdés
Egy ruhaboltban dolgozom 2 es fel honapja.. Meg eppen benne vagyok a probaidomben es egy eleg fontos feladatot latok el egyedul.. De sajnos ugyadodott hogy az egyetemi orarendemet nem tudom hozzaigazitani a beosztadomhoz semmikeppen.. A ceg nagyon sokat latott bennem es nagyon buntudatom lenne otthagyni oket ezek utan.. Es raadasul a munkat is imadom, nem akarok hulyenek tunni hogy ezt a sulis dolgot nem tudtam elore, de meg nem tudtam visszautasitani az allast es most olyan kellemetlen lenne otthagyni oket.. Semmikeppen nem tudom megoldani mert a 40 oramnak meg kell lennie a munkahelyem, ti mit tennetek a helyemben? Valaszokat elore is koszonon!

2019. aug. 26. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt Te magadnak kell eldönteni, ebben ne fogadj el semmiféle tanácsot!

Mérlegelned kell, hogy tanulni szeretnél, vagy képzettség nélkül ellátni azt a feladatot, amit jelenleg teszel? Mi a biztosíték arra, hogy néhány hónap múlva a munkáltatód nem küld el? Mi a biztosíték arra vonatkozóan, hogy a munkáltatód egy év múlva még mindig prosperál?

Mennyire akarod azt az egyetemi végzettséget? Mit nyújthat Neked az a végzettség, ha megszerzed?

Ezeket kell mérlegre tenni, és azután dönteni. Felmondani egyébként most még indoklás nélkül, két sorban megteheted.

2019. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi ebben a kellemetlen?

A munkáltatóval megegyeztetek a próbaidőben. Nem véletlen. Ő sem sajnálkozna, ha úgy hozná a cég sorsa, hogy menesztenie kellene. A próbaidő pontosan ezt szolgálja mindkét fél részére.

SZÓBAN nyugodtan indokold meg normálisan, hogy miért nem tudsz maradni...

2019. aug. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!