Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskola kezdésre milyen márkájú...

Iskola kezdésre milyen márkájú termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ceruza,táska,tolltartó,toll, stb.

2019. aug. 27. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Noname dolgokat, fogyóeszközök, nem érdemes rájuk sokat költeni.
2019. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%

Nekem puma iskolatáskám van.

Tescos és Merkúr papírírószeres füzeteim tollaim vannak. Netről rendeltem diffúzoros kulacsot. Tesizsákom is Tescos. A benti cipőm is, a tesi gatyám és pólóm egy sima kínaiból van.

2019. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen jók a noname cuccok. Én nem vagyok hajlandó külön kifizetni azt hogy egy világhírű márkától vegyek pl egy táskát. Én táskát utoljára a Tescoban vettem 5000 ért ez még teljesen elfogadható szerintem, jól is néz ki, a minősége se rossz. Ha a budmil táskát vettem volna valószínűleg 10 ezer fölötti ára lett volna. Lehet hogy azok a cuccok ilyen olyan jó minőségűek de a kevésbé ismert márkák is ugyanolyan jók tudnak lenni csak fele annyiba kerülnek. Nekem ezek sokkal jobban megérik.
2019. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!