Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett, festett haj...

Töredezett, festett haj rendbetételére/növesztésére milyen termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
sziasztok, töredezett, alapból rossz minőségű hajam egy év alatt nem nőtt semmit, sőt rövidebb lett, ezért levágattam váll fölé érőre. Még mindig van benne egy kis töredezett rész, aminek eltüntetése még bele fog kerülni 1-2 vágásba. DM-es hajkapszulát valamint E és A vitamint szedek. Mit tudok mg tenni, hogy rendbe tegyem a hajam szerkezetét mire elkezdem ténylegesen növeszteni (kb fél év múlva)? Valamint mi a véleményetek a lee stafford hajnövesztőkről?
2017. szept. 18. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok erre ha valaki tud segiteni:)
2017. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töredezett részre olló

Maradékra kallos hair pro tox termékcsalád

2017. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

L'oreal Steam Pod

70.000Ft a hajvasaló (gőzölös)

Beépíti a keratint és a vitaminokat a hajba ezáltal regenerálja azt

2017. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Töredezett részt le kell vágni, nem kérdés. Ápolásra én már csak a Khadi vitalizáló hajolaját használom (Müller), ezen kívül multivitamin, lenmag vagy halolaj kapszula, sokan dicsérik a sörélesztőt, kovaföld kapszulát.. :) Amelyik szimpi, használd esetleg.

Lee Stafford borzasztóan túlárazott, szerintem nem nagyon éri meg, inkább az előbb említett Khadi olaj (sokkal nem olcsóbb egyébként, csak az összetevőket megnézve rájön az ember a különbségre :)

Samponok, balzsamok közül szerintem az Organix termékek nagyon jók, szintén Müllerben találod.

Egyébként a legfontosabb: helyes táplálkozás, sok gyümölcs, zöldség, és sok-sok víz!! Én sem gondoltam mennyit számít a bőröm és a hajam szempontjából, de hát nagyon szembetűnő.

Kitartás! :)

2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

persze, a törött le lesz vágva, írtam is, hogy a közeljövőben lesz még egy vágás,csak hát nem szeretnék meg egyszer így járni :D köszönöm a tippeket mindenkinek, a kovaföldön is gondolkoztam

ha tudtok valamit még, akkor ne tartsátok magatokban :)

2017. szept. 18. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Sörélesztő, Fructis Oil Repair hajpakolás.
2017. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!