Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az számít egy kapcsolat...

Az számít egy kapcsolat alakulásában, hogy személyesen vagy a neten keresztül ismerted meg?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont igen, számít.

Netes "ismeretség" kialakításánál hiányzik egy (szerintem) igen fontos momentum: a testbeszéd érzékelése, emiatt értékelhetősége.

Arról nem is beszélve, hogy neten bárki is azt ír, amit akar, arra sincs mód, hogy lássam, szemlesütve írja azt, amit, tehát hazudik.

2019. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

.. vagy vágja közben a körmét a lábán vagy a derekán.


Amúgy én arra gondoltam, hogy a netes ismerkedésben nincs visszacsatolás, közös emlék csak akkor szembesültök egymással, ergo egymásra vagytok erőltetve, de lehet, hogy rosszul látod.

2019. aug. 29. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom neten ismertem meg, 3 éve együtt élünk. Ha nincs net valószínűleg soha nem találok rá. Szóval szerintem mindegy, hogy hol ismerted meg. Persze nem árt ha egy idő után találkoztok.
2019. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!