Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek?

Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
De most komolyan? Én azt veszem észre, hogy az egész élet problémák sorozatából áll. Megoldasz nehezen egy problémát, örülnél neki, de nem tudsz, mert már ott a következő. Ez folyamatosan igy megy az én életemre nézve...akkor tudnék kb csak örülni az életemben, ha nagy nehezen sikerül megoldani egy problémát, de nem lehet neki örülni, mert egyből ott a következő. Nagyon unalmas már és semmi kedvem ehhez. Kinek lenne? Ez csak egy folyamatos szenvedés. Nagyon elegem van már belőle, sose lesz jobb.
2019. aug. 29. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Szia! Bennem is sokszor merülnek fel efajta kérdések. Igen, az élet tele van szenvedéssel, gonddal, sok sok szarral, amik mellett eltörpülni látszanak a boldog pillanatok.

Én igazán mélypontra voltam képes süllyedni, de úgy vagyok vele most, hogy: Sose fogok rájönni mi értelme van élni, ha csak arra fókuszálok mi miatt nincs értelme.


Ha nem is tűnik úgy, ez egy pontnál teljesen felfogás kérdése. Hiába látszik úgy hogy kevesebb a jó élmény, igazából a világban harmónia van. Meg kell tanulni szerintem a jó dolgokra is fókuszálni, a rossz és jó dolgok nincsenek egymás nélkül, kiegyensúlyozzák valahol egymást. Értékeld esetleg jobban az örömteli dolgokat, pont azért mert tudod milyen szarban lenni. A fekete mellett a színek igazán élénknek is tűnhetnek. :)

2019. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább mások pusztítsanak el, mint te magad. Élj úgy, hogy ne szenvedj, ha ezt akarod.
2019. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, valahogy furának érezlek.

Te mit vársz a világtól?

Azt, hogy kiszolgáljon téged, és a kedvedet keresse?

Mert gyanús, hogy ez nem így működik.

Viszont ezt magad - ha elég okos vagy - meg tudod oldani.

2019. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!