Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Időnként valaki bugyit dob a...

Időnként valaki bugyit dob a házunk elé, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Tudom,kissé furán hangzik,de időnként valaki használtnak tűnő bugyit dob a házunk előtti kocsibejáróra.Először azt hittük fiatalok az éj leple alatt heveskedtej de ez már legalább a huszadik jó félév alatt kb.Ketten lakunk itt meg a gyerek a párom távolabbi városbol jött nemigen ismer senkit.Ő attól tart valami beteges perverzió és nehogy tovább merészkedjen,kamerát akar feltenno hogy megtudjuk ki az.Esetleg valaki halott ilyesmiről?

2019. aug. 30. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak felvág a pénzével, hogy neki ennyi bugyira is telik...

Mit dolgoztok? Lehet valamilyen módon megsértettetek egy olyan személyt, akivel soha az életben nem szeretnél találkozni.

A kamera szerintem zseniális ötlet.

És nem, még életemben nem hallottam ilyen esetről...

2019. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szép bugyik és nem újak.Egyszerű emberek vagyunk én eladó a párom heggesztő.Kezd komolyan érdekelni miért csinálhatja.
2019. aug. 30. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit elhagyatottabb helyen éltek, és valakiknek az lett a találkozó helye... Vagy az állandó "ott jártunk" jel arra utal, hogy direkt provokálnak.

Itt is, a város szélén azt hiszik, nincs itt senki... megy majdnem minden az utcán...

2019. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Forgalmas helyen lakunk nem tud megbujni
2019. aug. 30. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúbandák koncertjeiről hallottam ilyesmit, de nálatok...hát elég beteg. Ja, kamera, de nem feltűnő helyre, el ne ilyesszétek vele a bugyifantomot!
2019. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a helyedben már szóltam volna pár haveromnak és letáboroztunk volna egy olyan helyre ahol az illető nem lát és meg lehet lesni,esetleg kérdőre vonni ki az és hogy ezt mégis miért kell.
2019. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Lehet a párodnak a szeretője dobálja be...

Vagy valaki így akar benneteket összeugrasztani...

2019. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szereljetek fel egy kamerát!!!:D
2019. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!