Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagram story ötletek?

Instagram story ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék aktívabb leni instan, foleg storykban, van vmi tippetek h miket rakjak ki storyba?

Vmi kreativat sueretnek nyilvan de sajna annyira nem izgalamas az eletem h mindig utazos kepeket rakjak ki pl

:(

Kerdezz felelek meg nem szeretnek :/


Elore is koszii!!


16/L



2019. aug. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt ne erőltessük...
2019. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően olyanokat rakok ki ami éppen történik velem/ ami körülöttem van. Pl: a könyvek pakolása otthon rumli aztán eredmény (persze nem úgy kinézve ,mint egy disznóól, hanem csak kissé szét szórva), behind the scenes képek,arról a képről ,amit éppen feltöltöttél, viccesebb boomerang, mémek stb.. Biztos ki tudsz ezeknél jobbakat találni, vagy ha nem jut eszedbe semmi nézz meg más emberek storyait, és meríts belőle ihletet.
2019. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
91%
Fordítva ülsz a lovon. Az Instagram arra jó, hogy ha készítettél/készítenél egy fotót, amit meg akarsz osztani másokkal, akkor itt meg tudod osztani. A cél a kép megosztása másokkal, az eszköz erre az Instagram. Nálad fordítva van, számodra a cél az Instagram posztolás, a kép meg csak eszköz, ürügy erre. Egy hasonlattal: mikor az ember be akar verni egy szeget, akkor előveszi a kalapácsot és beveri a szeget. Erre jó a kalapács. Te meg elővetted a kalapácsot és most nem tudod kitalálni, hogy vajon hova is kellene beverni egy szeget…
2019. aug. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb story ha le is törlöd az Instagramot, mert neked a kérdésed alapján nem tesz jót. A 3. válaszadó nagyon jól leírta a jelenséget.

Senkinek sem olyan izgalmas az élete hogy folyamat utazzon. A mai kor rákfenéi az influencerek pedig azért pakolnak ki annyi mocskot mert a cégek szponzorálják őket. Kvázi eladod a tested, személyiséged. Ez aztán életcél. Sőt, a legtöbb "kreatív" poszt valójában mind repost. Valaki más már megcsinálta.


Ne hidd azt hogy attól mert aktívabb leszel az Instán egyből jó lesz minden. Akkor tegyél ki képet, storyt ha azt valóban Te akarod. Feleslegesen csak lájkok meg internet credit miatt posztolni totál felesleges és rombolja a megítélésed saját magaddal kapcsolatban, hogy ha nem posztolsz akkor egy senki vagy. Meg a ló*aszt. Insta előtt is volt élet és utána is lesz. Én például köszönöm nagyon jól elvagyok posztolgatás, lájkolgatás nélkül is. Magammal akarok foglalkozni, nem érdekelnek másokkal mi történik. Akivel pedig érdekel azzal úgy is beszélek vagy chatelek és megtudom tőle. Csak feleslegesen pazarolnám az időm azzal hogy posztolgatok meg nézegetem ki mit csinál ahelyett hogy én csináljak valamit. És nem azért hogy mások lássák hanem azért mert én akarom csinálni. Persze értem hogy úgy érzed kimaradsz valamiből. Csak az a kérdés tudod-e hogy mi az amiből kimaradsz és mi az amit el akarsz érni azzal hogy többet posztolsz? Vagy csak felülsz a hype vonatra és csinálni akarod mert mindenki ezt csinálja?

Van haszna a közösségi médiának (sőt, nagyon sok haszna van) de amikor úgy érzed hogy többet kellene tenned rajta akkor az már káros.


Ha kreatívat szeretnél posztolni akkor neked kell kreatívnak lenni. Azzal ha mi mondjuk el már meg is szűnne kreatívnak lenni, hiszen nem a te ötleted. Kreatív vagy és kiposztolod, de nem tudsz azért kreatív lenni hogy posztolhass. Nem így működik a dolog.

2019. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!