Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákigazolvánnyal postán...

Diákigazolvánnyal postán átvehetem a cskmagot?

Figyelt kérdés
Ha nem a bejelentett címemmel megegyező városban akarom átvenni a csomag akkor is átvehetem?

2019. aug. 31. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőre igen?
2019. aug. 31. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a címzett, akkor akárhol àtveheted, nem köthetnek bele (bàr lesz, aki a száját húzza majd lakcímkártya miatt, de ha tudod a címet, az elég). Postán maradónál pláne.

Ha nem a te nevedre szól, akkor viszont kell a lakcímkártya, vagy meghatalmazás.

2019. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem könyvelt akkor nem kell azonosítás ugye? Akárki átveheti?

Tehát bemondom, hogy én vagy xy és viszem a csomagot? Hogyan lehet így feladni?

2019. aug. 31. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz, a legegyszerűbb, kérd postán maradóra. Lehet könyvelt is, elsőbbségi ajánlott a leggyorsabb, az két nap.

Ez esetben a környékbeli posta címe kerül rá a neved mellé, így fixzihertuti, hogy senki nem kérdezi meg, hogy hol laksz - csak fényképes igazolvány kell az átvételhez, ez lehet személyi, jogsi, diák, akármi.

Ez esetben viszont nem kapsz értesítést sem, hogy megjött, ha a feladó elküldi a követési számot, azzal tudod a posta.hu-n csekkolni, és neked kell bemenni érte magadtól, nem szólnak külön.

2019. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!