Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segít nekem valaki abban,...

Krisztinav kérdése:

Segít nekem valaki abban, hogy tudjak venni egy hamarosan lejáró bkv-bérletet?

Figyelt kérdés
SOS kellene nekem egy kéthetes vagy 30 napos, hamarosan lejáró bérlet, csak bemutatásra kellene a bkv-nak. Olyan, amire nem írtátok rá a bérletszámot! S.O.S. írjatok léci! Köszi!
2010. júl. 14. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyiér?
2010. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy-két ezer forintért... mivel csak bemutatásra kell, nem használatra...
2010. júl. 14. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ha megbüntettek, és még aznap veszel egyet, akkor aznapra van érvényes bérleted, szal ha azt bemutatod, akkor nem büntetnek meg. legalábbis engem egyszer elkaptak, és még aznap vettem, bemutattam az akácfa utcában és nem büntettek meg...
2010. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de állítólag van most valami rendelet, hogy már előtte lévő napon is érvényesnek kell lennie, és akkor nem büntet meg, csak a kétezer forintot kell kifizetni. ez most nem így van?
2010. júl. 14. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
ja akkor biztos úgy van, ahogy Te mondod, engem kb egy éve kaptak el =/ nincs szomszédod vagy haverod, aki odaadná?
2010. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincsen sajnos senki olyan, aki oda tudná adni
2010. júl. 15. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!