Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdenétek hozzá? Új...

Hogy kezdenétek hozzá? Új életet szeretnék kezdeni! Hamarosan el kell költöznöm, ezért gondoltam hogy Pestet veszem számításba. Nem sok félre tett pénzem van, de úgy hogy nincs munkám nem merem bevállalni az albérletet. Ördögi körnek érzem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez bizony egy ördögi kör... xdddd
2011. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért kell elköltöznöd???Muszáj???Vagy a Te döntésed volt???

Előbb munkát keress,utána ha már lesz jövedelmed,nyugodtan kivehetsz egy lakást!Addig inkább gyűjtsd a pénzt!

2011. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A párommal /vagyis már a volt párommal/ és a szüleivel élek. Nagyon sokszor kezdtük már újra a kapcsolatot, de be kell látnom ez nem működik köztünk. Végül is én döntöttem így, de neki sem volt már ez a kapcsolat az, amire vágyott. Nem szeretném sokáig húzni az időt a pénz miatt, hisz kinek jó így élni.
2011. aug. 19. 13:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Szüleidhez nem tudsz menni???Tanulsz még???
2011. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tanulok már, 27 éves vagyok. Anyu az új családjával él itt a faluban, ő csak annyiban tud segíteni hogy tárolja a cuccaim. Apu Pesten lakik szintén az új családjával kb. 40 nm-en.
2011. aug. 19. 13:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Értem...Akkor semelyikőjükhöz sem tudsz menni???Még akkor sem,vagy úgy sem,hogy megbeszéled velük,hogy addig had maradhass,amíg rendeződik az anyagi helyzeted???Segíteni szeretnék,ezért teszem fel kérdéseket!

Mert ők is belátnák,hogy most egy ördögi körbe keveredtél....Egyébként lány vagy,vagy fiú!??

2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Lány vagyok és terhes, úgyhogy addig biztos a helyem míg túl nem vagyok a műtéten. Apunak mondtam már hogy költözök, nem ajánlotta fel hogy menjek oda, lehet hogy azért mert akivel együtt él nem akarja. Az is igaz hogy rá kéne kérdeznem konkrétan, lehet hogy erre vár. Anyuhoz ha mennék nagyon sokára lábalnék ki az anyagi helyzetemből, mert nincs erre munkalehetőség. Pestre meg a volánbusz bérlet 42ezer forint.
2011. aug. 19. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Hú akkor tényleg ördögi körbe keveredtél....:-(

Esetleg barátnőid nincsenek,akihez tudnál menni???

Ezek szerint,akkor nem is terveztétek a babát???

Én egyébként gondolkodtam azon is,hogy ki kellene menni dolgozni külföldre,a jobb kereset miatt!26 éves lány vagyok

Pl.szállodai takarítás stb...

2011. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztük, de én megtartanám, ő nem. Sajnálom hogy az ő döntése érvényesül. A barátnőmmel mennék albérletbe, mert az ő élete se valami fényes, de egyenlőre neki sincs pénze. Az a baj hogy minden pénz függvénye, ilyen a külföldi munka is, Pestre se tudom megoldani egyenlőre. Amúgy tényleg nem rossz ötlet.
2011. aug. 19. 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is csak a pénz miatt mennék,mivel férjem van!!!Gyűjtsük a pénzt,de nagyon lassan jönne össze annyi,hogy házat tudjunk venni!Viszont amit tudok ajánlani,legalábbis megéri megpróbálni,bemész az Önkormányzathoz,& igényelsz Szociális lakást,illetve Szociális segélyt...Addig pedig gondolom úgyis keresel munkát...Külföldi munkához igen,kell egy kis "tőke",de 2-4 hét múlva fizetés már visszahozná....
2011. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!