Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Szerintetek?

Mitcsináljak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most keztem a középsulit és nem olyan mint amire számítottam. Sok a beképzelt elkényeztetett meg a barna bőrü. Már látom hogy aki ott komolyan akar valamit az olyan 4 fő. A többibaz lóg óráról nem jár be stb. Minden reggel gyomorideggel megyek nagyon rossz de az éretségit le kell tennem ezért oda kell járnom. Valaki tudna adni valami jó tanácsot hogy ne idegeskedjek?
2019. szept. 5. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért csak siettem! És létszi értelmes választ írjatok mert ez nem vicc!
2019. szept. 5. 18:23
 2/4 anonim válasza:
Igazából szerintem próbálj meg azzal a pár emberrel barátkozni, vagy esetleg másik évfolyamokból.Ami a tanulást illeti, ne hagyd hogy a többi lehúzzon vagy ki használjon.
2019. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a helyzet hogy a másik évfolyamokon is ezek vannak.
2019. szept. 5. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ide kell járnod, akkor próbálj meg iskolán kívüli baráti kört keresni.
2019. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!