Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ne itéljetek el segtsetek...

Ne itéljetek el segtsetek nagyon komoly a dolog istenem ti jó embrek fíuval kölcsönösen volt orál kanos voltam es vmiert izgatott de en nem ilyen vagyok a családom se . Mitcsináljak? Pánikolok

Figyelt kérdés
Nem szeretem a fiukat de oral volt kolcsonosen ma , izgatott .. de nagyon megbántam szégyen érezetem van nemismerek mamra reszketerek panikolok megorulok en nem vagyok ilyne tudom de megtortent nemtudom elfogadni magam ...azt akarom elhitetni magamnak hogy ez normalis ..megbántam nagyon és nem akarok ilyen beteg ember lenni ,nem tudok nyugodt lenni mert nrm hagy ez a gondolat hogy mit csináltam ..remegek ..nemtudok aludni miatta
2019. jún. 25. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szopás
2019. jún. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Huha.

En meg mindig meglepodok neha hogy ilyen szinten jelen van meg a homofobia es tarsai, hogy ekkora felelmet tud kivaltani mar a melegseg gondolata is :D

Chill out boi.

2019. jún. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huh, hát ez nem jó...de nem is tragikus :).
2019. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem biszex vagy. Ne mondd el senkinek és kész. Ha lenne csajod lehet ez elö sem fordulna többet mivel lehet csak enyhén vagy biszex. Szóval nökhöz jobban vonzódsz.
2019. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
De nagy az isten állatkertje.
2019. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!