Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem van?

Szerintetek mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és függetlenként indultam egy faluban polgármesternek . Ismerek mindenkit, részt veszek minden programon, a családom és én sokat társadalmi munkázunk. Öt évig voltam elnöke az ifjúsági klubnak és egy éve vettem át egy alapítványt. Pályázatot tudok írni,rendezvényt le tudok bonyolítani. Válaszokat előre is köszönöm!
2019. szept. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem 14.51%
2019. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50% Vagy sikerül, vagy nem.
2019. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kevés, ne éld bele magad . A mi falunkan van egy polgármester , aki elég korrupt , és szinte csak a kissebbséget támogatja többen vagyunk mi magyarok de akkor is hosszú évekig mégis őt választotta a "nép" , a falu pénzén tette a neve elé azt a bizonyos "dr." Jelzőt . Lányának fiának külön házat vett , az égész rokoni kapcsolatai hálózzák be az egész falut. A legelső boltól , az utolsó kocsmáig , minden az övék. Na vele szemben indult egy 27 éves férfi , abszolut de korrekt , mindig segített az embereken , mindig azt nézte kinek hogy legyen jó , ha odamentél hozzá , adj 2000 ft-t mert erre meg erre kell , ha tényleg arra kellett meg tudta vissza adod , mindenkinek adott akármilyen volt , na ennyire jó volt az az ember . Még bőven előtte mielőtt polgármester akart lennicSzerinted megválasztották ? Hát nem. Ezért ne éld bele magad.
2019. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!