Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólsz a találmányomhoz? :D

Mit szólsz a találmányomhoz? :D

Figyelt kérdés

Itt a nyár, itt az unalom...ennek eredményeképpen a mai napon korszakalkotó ötlet született meg bennem. Ötletemmel a fogyókúrázók, éhezők és egyéb fakírok életét tudnám megkönnyíteni. Biztosan hallott már mindenki arról, hogy a táplálkozási folyamat (azaz evés) során az agy "átverhető", ha például lassabban eszünk, agyunk azt hiszi, hogy nagyobb adagot fogyasztottunk el, ezáltal nő a jóllakottság érzete.

Továbbá gondolom mindenkit beszippantott már annyira a fogyasztói társadalom és a reklámok világa, hogy ismerje a piacon levő sokféle gyümölcsízű és mentolos cukormentes drazsét/cukorkát. Ezek mindig édeskés ízzel készülnek, kérdem én, miért? Tapasztalható, hogy az ilyen cukorka elszopogatásával csökken az éhségérzet, a kiadós zabálás időben elhalasztható, viszont a bevitt kalóriák mennyisége igen csekély.

Tehát a megoldás: SAJT VAGY PÖRKÖLTÍZŰ cukormentes drazsé!

Csak bekapsz egyet, elszopogatod, és úgy érzed, mintha egy nagy tál pacalt nyomtál volna be - az éhség órákra eltűnik!

Szerintem ez annyira nagyszerű, hogy csodálkozom, hogy még senki se találta ki...:D


2010. júl. 14. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a humor kategóriába akartad írni?
2010. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A sajtból, pörköltből spóroljuk ki a cukrot?! Jó lesz az?

xD

2010. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad nem végleg hiszi azt,tudja hogy csak egy kis cukrot szopogatsz.Ha nem látod a kaját hogy Hűű mennyi fogott el a tányéromról semmi hatása nincs.
2010. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

első: nem, ez tök komoly;)


szerintem igenis érzékeli az agy, hogy fél órán át tapasztalható volt egy laktató étel íze a szádban:D

2010. júl. 14. 15:31
 5/20 anonim ***** válasza:

Logikus gondolkodas! Kitalaltad, hozzad letre!


Mentolos, gyumolcsizu drazsek a friss szaj szagra van hasznalva, nem annyira fogyokura. Habar, be lett bizonyitva, hogy mentol illat beszivasakol elmegy cagy legalabbis ccsokken az etvagy.

Gondolom, senki nem akar sajt es porkolt szagtol buzleni:)

2010. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
állj oda 10 percre egy üzemi konyha elé, és szippants jó nagyokat a levegőből---> már meg is volt az ebéded *-*
2010. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja, csak az a baj, hogy a cukor cukorból van, még ha te sajtízűre csinálod is. És hát a cukor nem épp a legfogyókúrásabb étel... Talán több kalória van benne, mintha fél óráig eszel egy szelet sajtot.
2010. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hallod ma megettem egy doboz Orbit Drops-t, azt az erdei gyümölcs ízűt...kitartott vagy 3 órát, és kiszámoltam, mindössze 63 kalória volt benne:D
2010. júl. 14. 16:06
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolso valaszonak, az erdekesseg kedveert,

1 kaves kanal cukorban 24 kaloria van.

10 dkg sajt 532 kaloriat tartalmaz.

2010. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a cukorutánzatnak is minimum cukorszerűnek kell lennie szerintem, h becsapd a szervezeted egy kis időre is, a pörköltuztánzatnak az ízén túl szerintem minimum szaftosnak és rágható állagúnak kéne lennie. Ez itt a gond:)
2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!