Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A munkaügyi közpint által támogatott tanfolyamokon, jelen esetben pénzügy számviteli ügyintézőn van olyan hogy valaki megbukik?

Azaz minden hónapban megkapja azt az x összeget valaki , és a végén mondjuk nem tudja letenni a vizsgát? Vagy ez nem olyan "szigorú " mintha iskolarendszerben tanítanák? Ha valaki nem tudja letenni (nem abba hagyja) mert "nincs elég tudása " hozzá , olyankor mi történik ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkaügy, tanfolyam, pénzügy számviteli ügyintéző, bukás

szept. 9. 16:25  Privát üzenet  

A válaszok
Van, ez nem biztonsági őri OKJ, itt azért kell valamennyi tudás.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 9. 16:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én egyébként ezen a szakon szereztem me a szakirányú végzettségemet( érettségit) igy alap tudásom már van , csak , érted , arra lennék kiváncsi , hogy ponnt olyan szigorú lesz ez az egész mit ahol én tanultam ? Nálunk vasalóval vasaltak be mindent . Rengetegen hullottak ki emiatt. Itt egy ilyen képzésen mennyire segítenek mondjuk vizsgán , meg érdekelne hogy hogy zajlik az egész. Mert azért remélem lazább mint amit a mi iskolánkban az egyes kedves tanárok csináltak...

# 2/4Időpont szept. 9. 16:41 Privát üzenet
Aki nem tanul ott is megbukik, el kell menni pótvizsgára, de azt már neked kell fizetni. Régebben 2 alkalommal kellett pótvizsgára menni (saját zsebből fizetve) ahhoz, hogy ne kelljen visszafizetni a tanfolyam díját, most nem tudom hogy működik.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 9. 18:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értelek , köszi a válaszaitokat!

# 4/4Időpont szept. 9. 19:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Pénzügy számvitel tanfolyamra megyek felvételizni pár nap múlva (Gyöngyös) Munkaügyi által. Milyen felvételire lehet számítani? Valaki volt mostanában?
Diákhitel szerződés felbontása ügyfél által. Lehetséges?
Az ELTE-Corvinus által közösen indított (és amúgy az egyetlen) Biztosítási- és pénzügyi matematika mesterszakra mennyire nehéz a bekerülés? Mik a tapasztalatok a felvételi...
Romániában a ’90-es évek közepén a bankok által adott kamatok meghaladták a 40-50 százalékot. Jelenleg 3 és 5% közötti kamatokat fizetnek. Mi az oka ennek?
Pénzügyi számviteli ügyintéző tanfolyamhoz kötelező Esettanulmány (szakdolgozat) egy EU által finanszírozott projektről?
A BGF-PSZK által indított Pénzügy és számvitel 2 éves felsőoktatási szakképzéshez van esetleg órarend a leadott tárgyakról / tantervről?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!