Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rengeteg féle elmélet van, de...

Rengeteg féle elmélet van, de logikusan melyik a legvalószínűbb? Mi van a halál után?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami a születés előtt.
2019. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami elotte, nimcs tudomasod rola. Minden mas csak bullshit, remeny, kapaszkodo.
2019. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor mégis mi a fene lesz,ha semmi sem lesz???!!! Nem hiszek én sem istenben,meg egyebekben,de felmerül a kérdés,ha nincs tudomásom semmiről,akkor vajon mi a fene...tudom,hogy logikusan semmi,de...hihetetlen :/
2019. szept. 9. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem használható a logika.

A halál után nincsen élet, a tudomány ezt mondja.

Tudom, hogy ez szomorú, de ez van. Próbálj meg felnőni hozzá, és a legjobbat kihozni az életedből.

2019. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én azt. Csak nagyon foglalkoztat a kérdés. Semmibe nem kapaszkodok. Csak az igazság nagyon érdekel. Hogy mégis hogy néz az ki nekem,hogy nem vagyok...
2019. szept. 10. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első két hozzászólásban keírtuk..Születésed előtti állapot, nem tudsz róla nem létezel.
2019. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én meg remélem hogy nincs semmi a halál után.Nincs kedvem előröl kezdeni , nekem ez is elég volt
2019. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rambull válasza:

Logikus, hogy az embert amióta csak öntudata van, foglalkoztatja pár kérdés, például mi az élet értelme, mi a boldogság titka, hogy hívják a cipő fűző végén lévő izét, és persze mi van a halál után... A halál pedig egy nagyon ilyesztő dolog, kevés ember létezik aki ne félne tőle ami érthető hisz ez az a pont amikor mindennek vége (még ha ez nagyon klisésen és drámaian is hangzik) A lényeg az, hogy azt mint már előttem kifejtették nem vár ránk semmi.(Amit valóban hasonlóan kell elképzelnünk mint a születésünk előtti állapotot.) Ha ezt így nehéz elképzelni gondolj egy olyan esetre amikor egy rossz alvás után próbálsz vissza emlékezni az álmodra de képtelen vagy rá, és az egyetlen dokog amit tudsz, hogy az az idő amit alvással töltöttél teljesen kiesett és semmilyen inger nem ért közben. A halál is hasonló csak sosem lesz rá alkalmad, hogy rá jöjj.

A legtöbb ember pedig ebbe képtelen beletörődni ezért hitegetik magukat túlvilággal. Ezt a választ pedig nem azért írtam le neked, hogy elkeserítselek. Éppen ellenkezőleg, hozd ki az életedből a legtöbbet amit csak tudsz (van pár ember aki ott rontja el, hogy úgy van vele ez úgyis csak egy átmeneti világ és majd a túlvilágon boldog lesz de ez nem más csak egy elvesztegetett élet...)



Ui.: Remélem egy vallásos embert sem sértettem meg, tiszteletben tartom az összes vallást.

2021. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!