Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ATEEZ fanok! Wooyoung meleg...

ATEEZ fanok! Wooyoung meleg az ateezból? Lehet Hülye kérdés de érdekel.

Figyelt kérdés

#ATEEZ #kpop. Wooyoung
2019. szept. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől mi változik, ha megtudod? Ez az ő magánügye. A zenéjéért szeresd. Egyébként se fog kiderülni ha igen, mert a koreaiak nagyon konzervatívak.
2019. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ugyanúgy nagyon szeretni fogom mint most. Csak kíváncsi voltam/vagyok
2019. szept. 16. 21:33
 3/8 anonim válasza:
100%
Valószínüleg nem. Attól még hogy néhány idol félreérthetően viselkedik a banda többi tagjával, nem feltétlenül jelenti ezt. Koreában ez nem annyira meglepő dolog, a barátok is közvetlenebbek ott elvileg..
2019. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak néha úgy tűnik mintha az lenne. Köszi a válaszod
2019. okt. 7. 18:12
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem meleg, csak a fanservice miatt csinálják ezt az egészet.
2019. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem meleg, én inkább Sanból nézem ki😅😂 Mondjuk én nagyon szeretem a Woosant, néha elgondolkodom, valódi-e. :D
2019. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uuu a Woosant én is imáádom!! Amúgy én is elgondolkodom néha hogy valódi e. Mert nem bánnám
2019. okt. 30. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régen Yeosangról gondoltam ezt, nem tudom miért, valahogy olyan megérzésem volt:) Wooyoung, San közül én is Sant mondanám inkább. Őszintén csak érdekel,(nem shippelek,max akkor, ha ténylegesen tisztában lennénk a szexuális beállitottságukkal), tudom nincs semmi közünk hozzá, csak fanok vagyunk és kiderülni se fog.
2019. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!