Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tesco-t melyik áruházlánc...

A Tesco-t melyik áruházlánc nyomta le ennyire a térségben, hogy változtatásokra kényszerültek? És jobb lesz a vásárlóknak az átalakítások után azáltal, hogy kisebb lesz?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, melyik Tescot, és honnan veszed hogy lenyomták?
2019. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne melyikre gondoltál?
2019. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vettétek észre, hogy egyre kisebbek a Tesco-k? Területre.
2019. okt. 29. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy sok Tesco áruház alapterülete kisebb lett, az egész más kérdés.

Ez valami új üzletpolitikai irány. Úgy olvastam készítettek valami felmérést ahol a nagyáruházak csúnyán alulteljesítettek, úgy tűnik az emberek jellemzően jobban szeretik a kisebb üzletekben intézni a bevásárlásaik zömét, ahol nem kell 5 percet gyalogolni a kenyér és a szalámi között. Lényegében a terv az volt hogy megszüntetik a kevésbé jövedelmező területeket, mint pl a műszaki cikkek nagy részét, és a legjobb bevételt hozó árutípusokat zsúfolják kisebb helyre. A felszabadult területeket pedig kiadják bérbe.


[link]

2019. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló remekül leírta. Mindenesetre a Békéscsabai eddig jó volt,a legtöbb dolog értelemszerűen volt elhelyezve, körülbelül minden jó helyen volt.

Most hogy átvariálták egy kalap kutyaürülék lett,minden összevissza totál értelemszerűtlenül, sok minden összezsúfolva,kisebb lett a kínálat,ami értelmes műszaki/kertészeti részleg volt megszűnt,ami totál értelmetlen volt megmaradt....


Egyébiránt ha már rendezkedtek, az állateledeles cuccokat miért nem bírták bárhova máshova pl a mosószeres sor mellé áttenni, ahol legalább a szagokat van ami elnyomja,jelenleg ha a tejtermékes soron megyek végig a belem kifordul. 1-2 konzervnek vagy kutyaszaláminak olyan szaga van hogy fuuu.



Mindenesetre az tuti hogy nagy melléfogásvolt,a parkolóban álló autók számán látszik,hogy kicsit mintha kevesebben lennének, csúcsidőben is sokkal könnyebb helyet találni.

Én személy szerint valószínűleg szépen lassan átszokok a lidl/penny-re lehet nem olcsóbbak de sokkal jobban elrendezettek.

2019. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát a kisebb áruházak beelőzték a Tesco-t,erre ő is kisebb akart kenni, hátha akkor újra népszerűbb lesz, de most még rosszabb, mert aki eddig szerette a Tescot most már az sem talál meg semmit, úgy átrendezték. Èn Spar, Penny és Aldi vásárló vagyok, de egy családtagomnak eddig csak a Tesco volt az egyetlen, ahová járt, hát most nagyon megutálta. Bár a tesco-s zsrzsemlét szeretem. De csak azért az egy termékért nem járnék oda. Kíváncsi vagyok, hogy jön be a Tesco-nak ez az új kisebb méretes stratégia.
2019. okt. 31. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Jav: zsemlét
2019. okt. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!