Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő a amíg az emag...

Rics37 kérdése:

Mennyi idő a amíg az emag korigálja a hibáját?

Figyelt kérdés

Az emagon rendeltem egy terméket, melyet az e-mail-ben való előrejelzésnek megfelelően két csomagban kaptam meg. Probléma az, hogy csak az egyik csomag tartalmazta az általam rendelt termék alkatrészeit, a másik csomag -a benne lévő szállítólevél alapján- eredetileg másnak lett címezve, viszont külsejére az én adataimat tartalmazó cimke lett felragasztva. Egy szóval összelett cserélve az áru.

Az emagnak már 3 nap alatt 3 panaszt tettem: 2-szer az oldalukon írásban, 1-szer pedig telefonon hívtam fel .

Mennyi ideig kell várni az intézkedésre? Vissza jeleznek egyáltalán? Érdemes még őket nyagatni?



2019. szept. 13. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Fene tudja.


Nekem eleinte gyorsan zajlottak a dolgok, néhány napon belül. Aztán amikor vissza kellett volna utalni nagy csend lett. Kb 2 hónap után telefonos megkeresésre és utána emailes egyzetésre sikerült visszakani a vételárat.


Ha nem keresem őket, simán lenyelik a pénzt, a termék meg náluk.


Ezen kívül nem volt problémám az emaggal.

2019. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel hogy ott is panasszal fogsz élni ha továbbra sem intézkednek ez nagy ösztönzés szokott lenni a cégeknek.
2019. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!