Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi látható a képen?

Mi látható a képen?

Figyelt kérdés

[link]


Egy túristautak melletti pihenőhelyen, padok társaságában van egy csomó ilyen vas "állvány".

Mi célt szolgál?


2019. szept. 14. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Sátorozáshoz váz/állvány? Egyfajta kemping részleg. Ha szemből nézed akkor sátor alakja van, középen két oszloppal. Bár a modern sátraknak van saját összecsukható merevítőjük. Sporteszköznek túl vékony, látszólagos cél nélkül, bicikli lakatolásához meg túl sok és szürreális.
2019. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
poroló?
2019. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Oda is stadion épül, ezek az alap kövek.
2019. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kondipark?😁
2019. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TappancsMancs ***** válasza:
Nagyon újnak tűnnek, szerintem majd különféle erdei játszótéri hinták lesznek belőlük.
2019. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, méretet nem írtam, de kb. has magasságig ér az egész, így a sátor, meg a hinta csak legfeljebb macskáknak lehet jó. :)

Meg hát nem bekerített területen van, egy autó út mellett...


Viszont ott van 2 éve legalább, szóval a stadionépítés úgy látszik megállt.


Köszi a válaszokat amúgy, megnyugodtam, hogy akkor nem én vagyok a hülye, hogy nem bírtam egyből rájönni a nyilvánvalóra. :)

2019. szept. 15. 16:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a sukorói arborétum bejáratánál van.
2019. szept. 15. 16:21
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:

Két tippem lenne, esetleg három. Lehet esetleg egy modern játszótér, mert ma már vannak egész érdekes találmányok és vannak köztük alacsony építésű konstrukciók, közben a továbbiak meg elakadtak akár pénzügyileg, akár valami más okból. Vagy lehet sima játszótér is, bár túl sok hinta lenne egymagában, de akár az is lehetne, csak valahol elírtak egy méretet és hibás a kivitelezés és folyik az egyezkedés, hogy ki állja a dolgot. Vagy valami modern vadetető, de azt kicsit kétlem, mert azokat fából szokták, hogy az állatoknak megszokott környezetbe illeszkedjen. Leginkább az elméretezett játszótérre tippelek, bár az is szokatlan egy arborétumtól, mert az erdei játszótereket is fából szokták építeni.


Mindent összevetve vélhetően valami olyan, ami nincs befejezve, ami utalhat hibás kivitelezésre és/vagy anyagi okokra is a háttérben.

2019. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bográcstartó álványok?
2019. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bográcstartóra én is gondoltam, csakhát túl sok van egy rakáson, meg egyik alatt sem volt hamu.
2019. szept. 16. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!