Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszett ügy a rajztud...

Mennyire veszett ügy a rajztudásom?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom, sose sikerült ennél jobb. Néha napján, évente 2x egy igazán jót razolol. De ennyi, amugy nem tudok rajzolni..


Ezt akartam

[link]


Ez sikerült..


[link]



És ilyenkor annyira elmegy a kedvem..

(18l)



2019. szept. 15. 14:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
12%
Hahaha , csak dicsekedni akarsz
2019. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dicsekedni? Ezzel? 😂😂😂😂 elegetnem. Ezzel nem lehet dicsekedni
2019. szept. 15. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Árnyékolj
2019. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nagyon tehetséges vagy :o

Bár én tudnék így rajzolni.

2019. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszett ügynek nem mondanálak, de mindenképp sokkal több gyakorlásra lenne szükséged.

Van egy csomó tutorial, nézegesd azokat. Vagy menj tanárhoz. Volna benned tehetség, de bőven van hova fejlődni. Az önbizalmad és a kedved meg kellene tartani, az igazán jó és ismert művészek is sok munkát és energiát, no meg időt öltek az önfejlesztésbe és meg is lett az eredménye. Ha feladták volna félúton, senki nem ismerné őket.

Szóval csak hajrá!

2019. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez, simán felismerhető, hogy Hellboy van a képen.
2019. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, elötted még a világ. Ha látod a különbségeket a rajzod és a minta között, akkor rajzold újra, azokat észben tartva, akár többször is. Továbbá figyeld meg az eredetit, milyen arányok vannak a szemek között, szem és orr között, részletesen analizálva. Ha ez megy, akkor teljesen sínen vagy, csak kitartás és gyakorlás az egész.
2019. szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia én is azt mondom, hogy keress egy jó tanárt, aki megtanít térből rajzolni és csak azután kezdj el fantáziából vagy referencia képről rajzolni, ha megtanultál térben látni és gondolkozni, amikor rajzolsz. Amúgy egyáltalán nem veszett ügy!
2019. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csatrad ***** válasza:
11%

Szentem 100 szazalekig veszett ugy vagy mert csak,egy,gagyi masolo vagy nem olyas valaki aki a semmibol rajzolja ezt meg.

de ne aggodj az eredti kep rajzolo is gagyi mert o is egy letezo karakter arcat es kosztumjet masolta le.

Szoval te mint masod masolo 2xesen bena vagy.

2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Csatrad: látszik, hogy fingod sincs a művészetekről. Ha meg mégis lenne, akkor szégyenfolt vagy.

Rengeteg fan-art létezik, és amíg az ember meg nem tanul rendesen és magabiztosan rajzolni, nincs a referenciaképekkel semmi baj, sőt!

Azért kíváncsi lennék a te fantáziádra. Milyen egyedit alkottál eddig, mondd csak? Tudsz ilyet, vagy jobbat? Ha nem, akkor hátra arc és séta el! Köszönjük a részvételt!

2019. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!