Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik angol dalt énekeljem,...

Melyik angol dalt énekeljem, ha társaságban vagyok?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok angol dalokat, amiket családi összejövetelkor vagy társaságban tudnék énekelni? Ne legyen túl gyors, inkább érzelmesebb dal. Jó lenne ha híres énekes énekli.

2019. szept. 15. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz te ilyet tenni? Így is elég szar egy családi összejövetel, pláne akkor, ha még valaki dalra is fakad. Engedd el ezt a sztorit.
2019. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor csak itthoni dúdolgatásra, de szeretnék egy dalt amit mindig tudok énekelni!
2019. szept. 15. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én párom folyton énekel, senkinek sincs ellenvetése a családban és idegeneknek sem - ugyanis fellép és olyan sikeres, hogy a szervezők is ledöbbennek. Hogy te mit énekelj azt nem nekünk kell megmondani, keress valamit ami tetszik.
2019. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Let's steal away.

Mondjuk ezt a vége felé éneklik, ha a házigazda, akkor célzásként, hogy menjetek a francba, ha a vendég, akkor jelzésként hogy már mindjárt megyünk a francba. :D


The Red Rose Cafe.

Mondjuk az eredetileg holland, vagy mi. De azt énekelte Dassin, Mathieu, Humperdinck, Roussos...


Yesterday's people

Hát, ez meg tán ír. Ezt akkor jó énekelni, ha te vagy vén vagy van vén családtagod, akinek borsot akarsz törni az orra alá. :D


A pond másik oldaláról:

I was born under a wandering star _ ha nem akarsz sok munkát belefektetni. :D

De én mondjuk Johnny Casht, Kris Kristoffersont, Johnny Hortont, Kingston Triot, Glaser Brotherst stb. hónapokig tudnék énekelni, ha lenne hangom, és nem lázadna fel az utca. :D Mostanában a Seven Spanish Angels megy sűrűbben, meg éppen újra felfedeztem a Convoyt. :)

No meg van egy örök kedvencem, a Me and Bobby McGee, de Janis Joplintól borzalmas, akármekkora sztár is volt. :D

2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, kicsit leegyszerűsítenéd? Semmit nem értek belőle, nekem ez bonyolult :D
2019. szept. 15. 20:54
 6/6 anonim válasza:
Foster People- Pumped up kicks
2019. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!