Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egymásnak az ismerősei Facebookon. Írtam neki Messengeren, Ő válszolt, a messenger kiírta, hogy "mostmár felhívhatjátok egymást... stb, stb" utánna írtam neki ismét, de nem kézbesített az üzenetemet csak"elküldve"mutat.Ezenk kívűl nincs meg a kotaktjaim között sem, én próbálom felvenni a listámra de azt írja, hogy"hiba próbáljam ujra".Ez 1 hete van így.

Letíltott vagy blokolt valahogy? Vagy mi van?



2019. szept. 15. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű letiltott.
2019. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
Szerintem visszarakott az engedélykérések közé. Egyébként az is lehet ezen kívűl, hogy a kontaktjaid közé csak ismerősöket tudsz felvenni. Írni még tudsz neki?
2019. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem csak ismerősöket tudok felvenni.

Nem próbáltam írni neki azóta, mert ha letiltott akkor nem akarok neki irkálni többet.

2019. szept. 15. 16:30
 4/5 Thispain ***** válasza:
Ha letiltott, el se megy az üzenet.
2019. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ismerősömmel megcsináltuk, hogy tiltson le messengeren utánna írtam neki és azt írja az üzenetre, hogy elküldve... ugyan azt mint az említett személynek, tehát tudok küldeni nem jelzi, hogy nem tudok
2019. szept. 15. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!