Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nincsenek a fiuknak...

Miert nincsenek a fiuknak komoly szandekaik felem?

Figyelt kérdés

Egesz eletemben azzal voltam elfoglalva,hogy,hogy nezek ki,hogy a sminkem,a hajam,a ruham minden centirol centire tokeletes legyen.

megteszek azert hogy magamat szepnek lassanak es ami meg fontosabb,hogy masok szepnek lassanak.Megkapom majdnem minden nap a bokokat baratnojeimtol,osztalytarsaimtol,hogy mennyire gyonyoru vagy,hogy tokeletes vagy,hogy menjek modellnek de a fiuk figyelmet komolyabban sose tudom felkelteni.Nyilvan nem vagyok gorcsosen rafeszulve,hogy ferfi figyelmet kapjak,de azert jol esne neha,de semmi,ha kapok is akkor maximum a sulimba levo vegzos sracok ordibalnak tesin utanam,hogy,hogy megdolgoznanak,es ehhez hasonlokat.Szoval mar nagyreszben probalok beletorodni hogy nekem valoszinuleg komoly kapcsolatom nem lesz mostanaban,minden srac akivel talalkoztam csak azt akarta tolem.Ha meg arra gondolnatok,hogy valoszinuleg mekkora kur*a vagyok es megvan a hirem hogy hanyan ku*tak mar meg es azert nem akar senki semmi komolyat akkor nem.Soha nem volt igazi parkapcsolatom,sot meg kavarasom sem volt,semmi.

Emlekszem kilencedikben ereztem eloszor azt hogy valaki tenyleg komolyan szeret,aztan kilencedik vegere ossze jott vegul a srac egy masik csajjal amig engem egesz evben szeditett hogy igenis engem akar,es ez utan a srac utan kezdtem ennyire odafigyelni magamra,akkor amikor ez a srac kepben volt emlekszem nem is sminkeltem,hajamat reggel kifesultem es ennyi,feloltoztem random valamiben es elindultam,most el nem tudnam kepzelni igy az eletem.Es annyira faj,hogy latom,hogy olyan lanyok akik igen,szepek,de fele ennyit nem tesznek magukert,megkapnak mindenkit akit akarnak,mindenki fut utanuk,es hozzajuk tenyleg komoly szandekuk van.Ilyenkor elgondolkodok hogy mi lehet a baj velem? Mindig probalok mindenkivel kedves lenni szoval ezzel se lehet baj,es igenis irigylem azokat a lanyokat akik fele olyan “szepek” mint en(tudom a szepseg relativ)visszahuzodoak,csendes,jo tanulok es megis suli legmenobb sracai mind oket akarjak komoly szandekokkal.Nekem meg maradtak a de megba*nalak megjegyzesek es hasonlok.Mi lehet a baj velem? Miert nincsen senkinek komoly szandeka felem?


ápr. 26. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Hatalmas regenyt irtam,ezert bocsi
ápr. 26. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Mert senki nem vágyik egy órákig sminkelő, sokba kerülő tökéletes cicababara.


Normális barátnőre vágyik minden pasi.

ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Valami ilyesmire vágyom mint te. Komolyan
ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bögyös Dávid válasza:

Hát, ha én lány lennék nem szomorkodnék azért, hogy meg akarnak ba*ni! :)

Lehet, hogy eddig csak nem vetted észre azt aki komolyan akart volna valamit, vagy tul kis közösségről beszélsz, mert ha pár tíz fiú nem akar tőled semmit, hát akkor még jó sok van, akinek megtetszhetsz.

Érdemes lehet az, hogy minél több személyel találkozol, nyilván ha pár tíz fiút nézel, az nem mindíg eredményes.

Nem kell mindenkinek szeretnie, elég egy, akinek megtetszel, és ha kitartó vagy, és keresel, nagy esélyed van rá, hogy pár éven bellül találsz valakit, de bármikor jöhet bárki.


Hát nem vagy a legélesebb kés a fiókban, anyi szent: az elején úgy beszélsz, hogy az egész életedben azzal voltál elfoglalva, hogy nézel ki, utánna meg "ez utan a srac utan kezdtem ennyire odafigyelni magamra,akkor amikor ez a srac kepben volt emlekszem nem is sminkeltem,hajamat reggel kifesultem es ennyi,feloltoztem random valamiben es elindultam,most el nem tudnam kepzelni igy az eletem."

Hát az elég probléma, hogy nem tudnád elképzelni így az életed már, pedig látod, túlélted kilencedikig is, tényleg nem kell túlzásba vinni, kell figyelni magadra, de szivárványarcú kisminkelt nőt nem sokan díjaznak,


vagy ahogy a #2 fogalmaszta: "Mert senki nem vágyik egy órákig sminkelő, sokba kerülő tökéletes cicababara.



Normális barátnőre vágyik minden pasi." #2: Honnan tudod meddig sminkel? Nehogy már gondolj egyet, azt alaptalanul irogass, valószínű nem láttad őt még sose, miért kell ilyet állítani? Ő valószínüleg normális a maga módján, és őt is szerethetik a saját stílusa miatt, aki megszereti, nem azon fog pont stresszelni, hogy sminkel, hanem remélhetőleg a belső tulajdonsága miatt fogja szeretni, és az fontosabb lessz neki, és ha mégis szeretik egymást, meg fogják tudni beszélni, akik szeretik egymást, szerintem nem vesznének ilyen baromságért össze, hanem normálisan megbeszélnék melyik fél mit gondol a sminkelésről, és meg tudnak egyezni, ha meg egy ilyenen nem tudnának megegyezni, az nem szerelem, és kész.(ezután nem tudom tovább mondani, hiszen nem tudhatom mi az igazság, menyi smink fogyik... úgyhogy erről enyit.)


Nagyon sok falyta ember van, bármilyen is vagy, valakinek meg fogsz tetszeni egyszer, ez biztos, az hogy hol, mikor, észreveszed-e, és lessz belőle valami, az már más kérdés.


"Mi lehet a baj velem?"

Nincs semmi baj veled, a magad módján vagy különleges, és egyedi!


"Nyilvan nem vagyok gorcsosen rafeszulve,hogy ferfi figyelmet kapjak,"

Sajnos már mégis sikerült :)


Ha tényleg enyire hiányzik, férfiként mondhatom, hogy enyi alapján, amit írtál, egyálltalán nem tűnsz rossz embernek, hanem egy kedves lánynak aki egy kérdést írt ki a gyakori kérdésekre, külön tetszik a hosszú fogalmazásod, egyáltalán nem baj, hogy "így(hosszan...)" mondtad el amit el szerettél volna.

ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eszerint a külsődbe többet fektetsz, kb mindent és elvárod, hogy ne csak azt lássák benned?

Kicsit visszás ez. Nem gondolod?


Nem azt mondom, hogy ne adjon magára valaki, de az a helyzet, hogy sokan túlzásba viszik.


Sok felesleges ruha, sok smink, mű cuccok (amiket amúgy normális srácok, férfiak utálnak).

Szolidan is lehet csinos, elegáns valaki. Egy egyszerű testhez álló egy színű ruha se mindegy milyen alkaton van rajta.


Ápoltság minősíti az embert. Pl nekem természetes 8mm es körmeim vannak, napi 2x lekenem körömágyaimat is a kezem hidratálása mellett.


Fordulnak még akkor is az emberek, ha csak egy térdig érő pólóban vagyok kiengedett hajjal.


Rengetegen első sorban az arcot és az illető kisugárzását nézik meg.


Azt pedig ne feledd: nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek tetszene!


Engedd el ezt a beteges kényszeres megfelelést a külvilág felé.


Magadnak felelj meg.


Amit sok emberből hiányolok az a személyiség, tényleges érdeklődés több irányba, tudásvágy, alkotás bármilyen formában, szellemitől egészen a tárgylagosig. Rengeteg embernek nincsen tisztességes hobbija se, nemhogy több.


A sablon emberek kifejezetten untatnak.


Te a külsőddel vagy beskatulyázva ebbe a kényszeres dologba, a pl általad említett jótanuló pedig azzal.


Mindegyik jól tanuló sulitársam bele volt kényszerítve valamilyen formában.

2 személy vitte valamire, az összes többi "jó tanuló" csak éli az átlagon aluli vagy átlagos életet. Az arcuk megviselt, 20-30évvel öregebbnek néznek ki stb.


Kezdj el élni, fedezd fel önmagad, engedd el a kényszereket, kivéve egyet: az önmagadnak való megfelelést.

Milliószor jobban fogod érezni magad, tanulj meg egymagadban is boldog lenni aztán alakulni fognak a dolgok.


Tűzz ki kisebb célokat. Miből veszel vissza, hogyan. Miket iktatsz be az életedbe, amik önazonosak és imádod.


Aki pedig ezt az önazonos ént fogja megkedvelni, az lesz a te embered.


Az pedig hazugság lenne, hogy a külső nem számít. Dehogyisnem!

Ugyanúgy a részünk, a testünk is. Testi kontakt pedig egy erős kapcsolati forma, ahogy a belső dolgok is.


Sok közös pont az, ami egybetartja az emberek közötti különböző kapcsolatokat.


Normál esetben a pároddal van a legtöbb és legmélyebb.


Engedd el a megfelelési kényszert, mert negatívan fog kihatni.

ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy? 16-17?
ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!