Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok regiszráni nCore-ra?

Hogy tudok regiszráni nCore-ra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szükség van meghívóra. Esetleg, ha írok magának az oldalnak, akkor ők küldenek meghívót, vagy csak egy másik felhsználó tud?

2019. szept. 16. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak egy másik felhasználó.
2019. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neked estleg van? Ha elküldöm privátban az e-mail címem, küldenél meghívót?
2019. szept. 17. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak prémiummal rendelkező tagok tudnak meghívót küldeni. És egy meghívó 3000 pontba kerül.:/
2019. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak olyan ember tudd meghívni aki bent van az oldalon és rendelkezik prémium előfizetéssel. Ez egy zárt rendszer. Nincs nyílt regisztráció.


Viszont idegen meg nem fog meghív mivel Ő felel érted és ha valami hülyeséget csinálsz azzal ő is repül.

Ezért épelméjű ember (mivel k.....a nehéz bejutni) csak azt fogja meghívni akit személyesen is ismer.

2019. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy meghívóm... ha valaki (nem kamu) facebook fiókkal igazolja magát, akkor megívom.
2019. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 donkos válasza:
nekem jo lene mert lányoknak leszedném messék
2019. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Ne írtatok többen, még aznap elvitték a meghívót. Legfeljebb "éves" prémium tagásért tudok küldeni havona 1-1 meghívót, ha esetleg valakit érdekel.
2019. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ha még olvassa ezt valaki akinek kellene: ncore[pont]pw

megbízható oldal és az eredetiből működik. regi nélkül lehet keresni és letölteni is.

2020. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mikor fogják letiltani azt a felhasználót akinek a fiókjával működik ez... hisz benne van a torrent fájlokban az azonosítója.
2020. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tipikus magyar hozzáállás. Nem örülnél hogy van ilyen.
2020. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!