Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felfüggesztették a Youtube...

Felfüggesztették a Youtube csatornámat a Gameforge miatt. Vissza fogom kapni?

Figyelt kérdés
Pontosabban az történt, hogy ugye a Gameforge egy játékfejlesztői csapat, amelynek tulajdonában áll egy játék, ami a Metin2. Erről rengeteg privát szerver készült, köztük a Nextworld2 online, amelyről csináltam "gameplay" videókat. 1 éven keresztül töltögettem fel, majd kb 1 hónapja jöttek a jogsértés bejelentések a Gameforge által, hogy az az ő tulajdonuknak a másolata. Mivel 9-10 videóm volt fent, ezért rögvest lomtárba helyezték a csatornámat, mivel 3 jogsértés a maximum, amelyet a youtube figyelmen kívül hagy. Utána felfüggesztenek. Kb már 2-3 hete, hogy nem tudok belépni a csatornámra. Fellebbeztem már, viszont elutasítja a rendszer automatikusan. Igazából a Gameforgenak ehhez semmi köze nem volna, hiszen nem én készítettem azt a privát szervert... Rengeteg videóm és feliratkozóm veszett oda ez miatt. Bár a videóim jobban érdekelnek most, mivel rengeteg videómba napokat öltem, hogy eltudjam készíteni.

2019. szept. 18. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen jogos amit csináltak. A játék az ő alkotásuk, az abban megjelenő grafika, zene, hangeffektek mind a készítők szellemi terméke és szerzői jog védi. Az más kérdés, hogy a kiadók 99%-a elnézi, ha a játékról videókat készítenek, mert az reklám, hátha megveszi valaki aki látja. De ha nem, akkor sajnos nem tudsz mit tenni.
2019. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem jogos. Az lenne a jogos, ha a NW2Online kiadóját büntetnék, nem pedig az olyanokat, akik semmiről sem tehetnek. Ráadásul figyelmeztetni kéne akkor, hogy töröljem azokat a videóimat, nem pedig egyből töröltetni az egész csatornámat. Amit a Gameforge művel az egy gyerekes viselkedés. A kérdésemre még nem kaptam választ. Továbbra is várom...
2019. szept. 18. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"Igazából a Gameforgenak ehhez semmi köze nem volna, hiszen nem én készítettem azt a privát szervert..."

És? Jogtalanul használtad, nemde?

Szép is lenne, ha ezzel mentegetőzni lehetne. Bíró úr, kérem, magának semmi köze ehhez a gyilkossághoz, hisz nem én készítettem azt a fegyvert...

2019. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"Igazából a Gameforgenak ehhez semmi köze"

xD

A hét... nem, az év vicce. Te kérdező, te tényleg ennyire egyszerű vagy, vagy csak trollkodsz?

2019. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Istenem ilyen tehetetlen szarokat, mint ti... Nem a válaszaimra kéne választ adni, hanem a kérdésemre. Persze, hogy fel vagyok háborodva, hiszen törölték a több éves munkásságomat!
2019. szept. 20. 01:02
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésre válaszolva - bár nyilvánvaló - nem fogod visszakapni, hisz épp azért töröltették, mert a munkásságod jogtalanul készült.
2019. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Több éves munkásságod! :D

Mint amikor a cigány nyafog a bíróságon, hogy déháát, náccságos bíróásszony, én ászt a szájrét több éves munkámmal loptám össze, há ne vegyéék má el tűlem, e!

2019. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Átérzem a fájdalmadat, szerintem is unfair dolog volt ez, mert a játék értékéből semmit nem vesz el, ha levideózod. Persze kivétel, ha egy kiadatlanról csepegtetsz infókat a nagyérdeműnek.
2019. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!