Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogorvos hölgynek mit adjak?

Fogorvos hölgynek mit adjak?

Figyelt kérdés
Nem akarok tolakodni van párom, csak szeretném érzékeltetni a hálámat. Fiatal nagyon kedves. Félve mentem be a fogászatra, de jelenleg 3ik napja megyek be egymás után, és már amikor közel vagyok mosolygok. Mindig rossz fogorvosaim voltak gyerekként, és most vagyok először mióta 18elmúltam fogorvosnál és nagyon megnyugtatott. Ezért szeretnék adni neki valamit. Nem hiszem hogy a pénz jó... Mindig azt mondták hogy pénzt ne adj ajándékba mert az személytelen.. aztán olvastam a hálapénzről amiről kiderült hogy inkább az orvos megvétele akar lenni... Nem tudok semmit se róla csak annyit, hogy fogorvos és nő. Mivel fogorvos így ironikus lenne cukor csokis dolgot adni nem? :D tényleg tanácstalan vagyok... Kérlek csak normális válaszokat!

2019. szept. 18. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt de ffi vagyok. 19éves
2019. szept. 18. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesség / női pia / virág.
2019. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szép virágot. Ha cserepeset veszel, akkor az legyen kicsi cserép, kicsi de szép virág.
2019. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EVA800 ***** válasza:
Puszi
2021. febr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!