Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
A tanárnő megadta az osztálynak a Quizlet jelszót, az oldalon szókártyákat néztem, majd a 9. után azt mondta, hogy jelentkezzek be. Beírtam hamis életkort, és hogy tanár vagyok, mert azt hiszem csak nekik lehet, és a jobb felső sarokban azt írja ki, hogy 40% of teacher, vagyis, hogy 40% kedvezmény. Akkor ez most fizetős? Nekem fizetnem kell havonta? Nem is adtam meg bankkártya számot?
2019. szept. 24. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valaki más adta meg a fiók hozzáférését, akkor neki kell fizetnie, ha tényleg fizetős a tartalom. Te csak bejelentkezel rá. De az is lehet, hogy csak reklám volt, hogy tanár fiókból kedvezményes a dolog. Attól, hogy valami fizetős, addig nem teszik neked elérhetővé amíg ki nem fizeted. Kényszerítve pedig nem vagy semmire, a semmiből pénzt levonni pedig nem lehet, miután nem adtál meg semmilyen adatot.
2019. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!