Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » érzékeny csajok: ti is elsirjá...

érzékeny csajok: ti is elsirjátok magatokat egy filmen?

Figyelt kérdés

akármilyen szomoru rész van,én már sirok.vagy ha épp a tévében sir valaki.olyan mintha átérezném a történteket,vagy épp velem történne meg az a szomoru dolog.

ti is igy éreztek?mármint átérzitek ti is a filmben történteket?


egy 16éves lány


2010. júl. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az a baj, hogy én minden ember fájdalmát át tudom érezni.

Mindegy ki az, én is szomorú leszek tőle.

Legtöbbször az állatokon , ha bántják, vagy éhező, csontsovány kisgyerekektől fakadok sírva, ha látom a tévében. :'(

2010. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én szinte mindenen sírok P.S. I love you-n pl én végig sírtam szal igen mindenen amin sírnak vagy szomorú én is sírok :)

15/L

2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 23 éves :) lány vagyok mindig is ilyen voltam és még most is, ez szerintem nem baj, érzékeny vagy és jó a beleérzőképességed, más ember érzéseit áttudod élni ez egy pozitív tulajdonság nem mindenki mondhatja el magáról.
2010. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Képes vagyok megérteni mindenkit,átérezni a helyzetét és meghallgatni.Próbálok neki/k/ segíteni,tanácsot adni.Vannak akik nagyon örülnek neki és utána jobban érzik magukat,ami nagyon boldoggá tesz engem is.Hiszen ezek szerint jó tanácsot adtam.De vannak akik kihasználnak és megaláznak,hülyének néznek...persze csak miután segítettem nekik és megoldódott a problémájuk:(


Egyébként igen,sokszor még sorozaton is elsírom magam,ha olyan történik,sőt van,hogy csak reggel felébredek és könnyes a szemem,mintha álmomban sírtam volna.

15/L

2010. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Néha rossz ez, de nem bánom, hogy érzékenyebb vagyok.

20/L

2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)))
2010. júl. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!