Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mennyire sírós? Ti is...

Ki mennyire sírós? Ti is hamar elsírjátok magatokat egy megható videón/eseményen vagy egy szomorú történeten?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

én az vagyok eléggé

titanicot is végigkönnyeztem...

ha sokan látnak akkor általában visszafogom magam vhogy

ha vki megbánt megaláz na akkor csak úgy potyognak a könnyeim (de csakis itthon a 4 fal közt)

nem adom meg azt az örömet másoknak hogy sírni lássanak :)

2009. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is nagyon az vagyok sajnos:S Filmeken, viedón, könyven, ha megbántanak:(
2009. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Korábban egyáltalán nem voltam sírós, nem is sírtam évekig. Aztán az első szerelem megváltoztatott teljesen. Hónapok óta szenvedek, mert nem kellek a srácnak, és azóta nagyon sírós lettem. Régen büszke voltam magamra, hogy milyen kemény fából faragtak, nem vagyok egy vinnyogós lány/nő, de majdnem 19 évesen jött az első szerelem, és teljesen megváltoztatott. Azóta sírok én is megható filmen, szomorú történeten, vagy akár egy-egy szép dalon is.
2009. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
eléggé sírós vagyok...egy zene halattán is elbőgőm magam buszon vagy bárhól
2009. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben semmin nem sírtam (mármint filmen, zenén, könyvön, megható történeten), csak maximum idegességemben, tehetetlenségemben. De mióta szültem (2 éve), képes vagyok BÁRMIN pityeregni. Amikor legjobb barátnőm azt mondta, hogy férjhez megy, nekem patakokban folytak a könnyeim az örömtől. Amikor másik barátnőn msn-en mesélte, hogyan szakított a pasijával, elhasználtam egy csomag zsepit. Arról már nem is szólok, mi van akkor, amikor a kisfiamnak altatót próbálok énekelni :D
2009. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sírós vagyok. Sokan cikiztek is miatta, de mára megszoktam, és nem zavar.
2009. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé érzékeny vagyok... Mindent átélek..

A Titanicon én is sírtam, meg más filmeken is. Még egy mesén is.. Michael Jackson - Earth Song - ezen mindig elsírom magam ha videoklippel egyutt nézem :(

Meg úgy általában mindenen.. Néha csak úgy a semmi miatt is.. Meg ha csak egy szóval is bántják azt akit vagy amit szeretek. A csalódásokat nagyon nehezen birom..

A lelkem túl jó és érzékeny, a testi fájdalmat jobban birom.

2009. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

látom nem vagyok egyedül az érzékenységemmel

köszönöm a válaszokat :)

2009. júl. 12. 21:00
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
en is síros vagyok, egy-egy meghato torténeten vagy sorson nagyon konnyen elpityeredem. a baj csak az, hogy sajna akkor is nehéz visszatartanom, amikor megbántnak vagy nagyon letolnak valamiért. amikor pedig kimerult vagyok, na akkor tetozik, akkor mindenen képes vagyok bogni:(
2009. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak temetéseken tudok sírni, de ott nagyon.
2009. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!