Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a liftes...

GreatLear kérdése:

Mi a véleményetek a liftes játékról? (Elevator game)

Figyelt kérdés
Szóval a játékot egy misztikus, ijesztő játéknak (rituálénak) tartják számon. A játék lényege az, hogy keresned kell egy panelházat ami legalább 10 emeletes és van benne lift. Utána a következő emeletekre kell elmenni ebben a sorrendben: 4, 2, 6, 2, 10, 5. Amint az 5-ös emeletre értél, menj vissza az 1-re és a legenda szerint ehelyett a 10. emeletre fog vinni, ahol átkerülsz egy párhuzamos dimenzióba, ahol csak te vagy egyedül. Én nem nagyon hiszek benne, ne nézzetek hülyének. Mi a véleményetek erről a játékról? Kipróbálnátok? Nagyon jó lenne, kíváncsi vagyok mi lett belőle, írjátok meg a tapasztalatokat, aki kipróbálta. Természetesen annak megy a zöld kéz, és annak is aki normális választ ír! Előre is köszönöm!

2019. szept. 28. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

"Én nem nagyon hiszek benne"

Vagy hiszel benne, vagy nem.(A hitnek nincsenek fokozatai)

Tehát, elhiszed. Ezt az is bizonyítja, hogy mással akarod kipróbáltatni. Tehát, még félsz is.

Pedig aki ilyen képtelenségeket "állít", azt alapból ki kellene röhögni, nem még elgondolkodni rajta...


A kérdés lényegi részére nem is óhajtok válaszolni, akkora "baromság".

2019. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy béna creepypasta szintű "játék", amivel a 10-12 éveseket lehet ijesztegetni, mert ők talán még elhiszik. Teljesen alaptalan, kitalált rémtörténet.
2019. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kamu az egész,felvettem neked egy videót a lépcsőházunkba [link] ahww pedig olyan jó lett volna ha átkerülnék egy olyan párhuzamos dimenzióba amibe csak én vagyok egyedül,mert nem kicsit elegem van az emberekböl és a társadalomból,a videó felvétele közben csak egy valamitől féltem,hogy valameilyk lakos m3gb4$z mert szórakozok a liftel xD vagy a gondnok mert az is ott volt ha jól láttam mert jött valami fény a pincéböl a videót meg hajnali 2 környékén vettem fel hogy hiteles legyen meg amugy se tudok sokszor aludni.
2020. júl. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Király vagy :D
2020. júl. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!