Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Sally...

Kinek mi a véleménye a Sally Face és Fran Bow játékról?

Figyelt kérdés
A Sally Facet valakivel annyira ki szeretném tárgyalni, de senki sem ismeri az ismerettségi körömből.

2019. febr. 12. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Szia, ha esetleg még érdekel, vagy akármi én szívesen megválaszolom a kérdéseidet!:D

Bár bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy vajon lesz-e 6. fejezet mert épp most fejeztem be az 5.-et és őszintén szólva nekem egy kicsit csalódás volt, főleg mikor megláttam, hogy nincs jelenleg fent a 6. Nagyon remélem, hogy nem ez lesz a vége!:(

2021. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az hogy egyszerre nagyon beteg és nagyszerű
2021. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem valamiért nem jött át a sally face, annál inkább a fran bow. egy nagyon érdekes analízist olvastam róla redditen, de törölték azóta. pedig emlékszem, hogy ámultam, hogy valójában miről szól a játék..
2022. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A SALLY FACE A LEGJOBB! A fran bow, szinte masolta a Sally face-t, kopi szar az egesz, ja es igen, elmeletileg a sally face chapter 2. 23.12.13-an jon ki, Sal szuletesnapjan!;)
2023. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!