Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lekötni a figyelm...

Hogyan lehet lekötni a figyelmét egy nyolc éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ültesd le a tévé elé. Én gyerekként simán végignéztem századszor is ugyan azt a kazettát.
2019. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami jó könyvvel. Én pl. órákig elvoltam egyetlen Mi Micsoda-ismeretterjesztő könyvvel.
2019. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elég sokat bámulja a képernyőt, ez nem túl jó ötlet és a könyvek sem kötik le igazán (van egy rakat).


Más ötlet?

2019. szept. 28. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Hm. Akkor tehát tévé, komputer, könyvek kilőve.

Mit szólnál a sporthoz? Kezdjen el pl. úszni, nemcsak jó időtöltés, de egészséges is.

2019. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Otthon úszni?

Max a kádban!

2019. szept. 28. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem otthon gondoltam, hanem uszodában...

Odahaza is lehet tornázni. Vagy vegyetek neki egy kerékpárt, és tekerjen vele jó sokat! Ha jól belejön, és nagyobb távokat is meg tud tenni rajta, kiválthatja a személyautót is.

2019. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

8 évesen?

Gratulálok!

2019. szept. 28. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen kerékpároztam már, csak mondom...nem volt egy rakétatudomány, meg lehetett tanulni. És 14 évesen már azzal jártam a városba buszocskázás helyett.
2019. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A buszocskàzàs szó most megborîtott🙃
2019. szept. 29. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!