Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak milyen...

3 éves kislánynak milyen társasjátékokat tudnátok ajánlani, amit már ő is élvez és a figyelmét is leköti?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Még kicsi a társasjátékhoz. Az én lányomnak 4 évesen a sparos hupikék törpikék volt az első ami tetszett, és viszonylag tudtunk vele játszani.
2012. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét:

[link]

2012. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaz nekem fiam van, de van egy Kisvakondos társasjátékunk, Kisvakond kertje, nagyon szeret vele jatszani. Most kapott egy Verdás társast, olyan mint a Ki nevet a végén, csak nem számos, hanem formás dobókocka van hozzá. Ezt is próbálgatjuk, igaz csak egy bábuval. Ilyen jellegűt is láttam Kisvakondosba, az talán jó lánynak is.

Szerintem nem kicsik a társashoz, próbálgaatni kell, meg először kicsit leegyszerusitett formában próbálkozni.

2012. márc. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Colorama volt az első társas, aztán jött a 4 első játékom, a Quips, a Bogyó és Babóca-Úton az oviba társas. Szereti a Kajacsata és a Zingo társast is. Most (áprilisban lesz 4 éves) már bármilyen dobókockással tud játszani. Nem volt egészen 3 amikor elkezdtük, persze eleinte volt többször sírás, hiszti.

A linkek a játékokhoz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a dominó mennyire számít társas játéknak, de nálunk az nagyon be jött. Rendes számok vannak rajta, nem pöttyök, meg ilyesmi. Már előtte is nagyjából ismerte a számokat, de így még jobban rögzül is benne.
2012. márc. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
rizikó
2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!