Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem elfogadóbbak...

Csak szerintem elfogadóbbak az animések/cosplayesek az LMBTQIAP-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legalábbis én ezt tapasztalom.

2019. szept. 29. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is úgy gondolom, hogy elfogadóbbak, legalábbis én személy szerint elfogadom a másságot, és főleg a trap-eket.


De hogy statisztikailag valóban azok lennének, ahhoz egy közvéleménykutatás kellene.

2019. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Nos lehetséges. A nővérem elutasította az ilyen embereket, amikor még nem animézett. És mostmár teljesen megváltozott. Szerintem igen
2019. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Az animékben szintúgy megjelennek ezek a másságok ugyanis egy animében egyik karakter sem ugyanolyan (még az ikrek sem!) és úgy vannak akik különösen ezeket a yaoi/yuri animéket szeretik de szerintem a legtöbben (nem vagyok benne biztos) akik animét néznek őket is szoktak suliban piszkálni ezzel (hogy jaj te még mindig nem nőtted ki a meséket meg az első ami eszükbe jut “te hentai-t nezel?”🤦‍♀️) és lehet hogy ezért sokkal jobban meg tudják érteni a másikat. Ja meg az animékben (legtöbben!) a személyiségükbe szeretnek bele a karakterek (az ilyen komoly párkapcsolatnál)

Nekem ez a véleményem lehet hogy nincsen igazam de mi van ha mégis igazam van?🤔 és bocsi a helyesírásért és hogy ilyen hosszú lett

2019. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, statisztikát nem láttam erre. Én 15 éve animés vagyok, és nem fogadom el őket, van aki meg igen. Nem jelenteném ki egyik állítást sem fenntartások nélkül.
2019. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem igen mer én imádom a melegeket
2019. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
közöttük is sok lmbtq ember van, főleg biszexuálisok
2019. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az anime hülyeség
2019. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is megfigyeltem. És pán- vagy biszexuális beállítottság sokszor jár kéz a kézben az anime/manga rajongással. Ez persze csak személyes tapasztalás.
2020. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!