Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Logisztikusok, szeretitek a...

Demeran kérdése:

Logisztikusok, szeretitek a munkátok?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok és eléggé megtetszett a logisztikai szakirány, utána jártam rendesen szóval tudok róla nagyjából mindent, kivéve a személyes véleményeket.

Akik dolgozzák napi szinten mennyire szeretik? Mennyire stresszes? Mennyire ajánlják?



2019. okt. 1. 15:11
 1/5 betonkevero69 válasza:
Nem
2019. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi tetszett meg benne?🙄
2019. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: És miért nem?

Második válaszólónak: Amikor először szembejött velem már akkor szimpatikus volt, aztán jobban utána olvastam és az az érzés volt bennem, hogy ez menne nekem és ezt szívesen végezném napi szinten.

2019. okt. 13. 15:44
 4/5 anonim válasza:
A logisztika egy iparág kb. Vannak helyek, ahol betanított raktáros munkatársakat is logisztikusoknak hívják, szóval nem árt tudakolódni, hogy aki válaszol konkrétan mit dolgozik, hiszen nagyon nem mindegy. Kb olyan mintha megkérdeznéd milyen kereskedelemben dolgozni. Nem mindegy, hogy egy kasszás fog válaszolni, egy értékesítő, vagy egy üzletvezető. Valószínüleg más élményeik lesznek :)
2019. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Válaszolónak: Teljesen jogos az észrevétel. Igazából azoknak a véleménye érdekelne, akik diploma után helyezkedtek el valamilyen logisztikusként.
2020. ápr. 15. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!