Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri a netpincernel futarken...

Megeri a netpincernel futarkent dolgozni sajat autoval? Es 50 ezer forint adozasi koltseggel havonta?

Figyelt kérdés
Az atlagos havi uzemanyagat ar onkoltseget es az 50 ezres adot levonva kb mennyit lehet keresni tisztan? Borravalot nem beleszamitva
2019. okt. 3. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A netpincér nem foglalkoztat futárokat.
2019. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert ne foglalkoztatna?
2019. okt. 4. 06:03
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert az a portál csak közvetít a vásárló és az éttermek között.
2019. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]

Van, netpincergo a app neve, amivel dolgoznak.

2019. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kerdesemre esetleg kaphatnek erdemleges valaszt?
2019. okt. 16. 18:48
 6/7 Funteki válasza:
Tapasztalatbol válaszolok neked ha kapsz fojamatosan munkát keresel anyit mint egy átlagos munkahejen de könyü kiszámolni oradér+cimpénz szorozva a ledolgozot orák számával Minusz válalkozoi járulék üzemanyagköltség telefonszámla ja Auto karbantartás mert ez a munka gyilkolya az autot és nem mindig kapsz munkát elég ha egyszer kiesel bármiok miat máris hátrányba kerülsz szoval kalkulald ki magadnak hogy megéri e neked.
2020. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az utolsó jól mondja!

Én februárban léptem be, de mar nagyon megbántam!!!

Egy szar az egész aki szeret kínlódni, annak ajánlom.

2020. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!