Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kommenteli sok...

Miért nem kommenteli sok kérdező a kapott válaszait?

Figyelt kérdés
Van hogy valóban tanácsot kér valakikomoly dologban,kap is,ír is valamennyi kommentet,de nem írja meg hogy végül sikerült-e megoldani a problémát,hogyan döntött,megfogadta-e valamelyik tanácsot...Pedig jó lenne tudni hogy sikerül-e segíteni egyes embereknek,embereken.tehát van-e értelme hogy sokszor valóban segítő szándékkal tépi az ember az újját.Mert ha úgy vesszük,hamár "tőlünk" kér tanácsot valaki,akkor megérdemeljük,és van is jogunk tudni a "végeredményt".
2010. júl. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
csak
2010. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze mindenki kíváncsi, na de ennek nem ez a lényege. :) A legfontosabb az, hogy érezd, talán tudtál segíteni valakin.

Amúgy meg nekem is van olyan, hogy kértem tanácsot, segítettek, meg is tettem, amit írtak, de eredménye még mind a mai napig nincs, szal még nem tudtam megírni a választ.

De szerintem ha később meg is tudnám, már mindegy lenne vagy őket nem érdekelné. :)

2010. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de szerintem te begyogyoztál az otthon üléstől,de ne legyen igazam.

Párszor feljövök az oldalra ha tudok válaszolni normálisan egy-két kérdésre válaszolok legyen az valami komoly lelki probléma,de onnantól kezdve nem nagyon foglalkoztat,hogy mi van a kedves kérdezővel. Csak egy tanácsot adok és ennyi. Vissza térek az én életemhez és azzal foglalkozom, nem azzal,hogy vajon mit történhetett a 20:40-es kérdezővel a családi kapcsolatok rovatban:D

2010. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem egész nap a kérdezőkön szoktam gondolkodni:)Csak mikor este feljövök az oldalra,és bemegyek a megválaszoltjaimba,akkor találok olyan kérdést aminek a végére kíváncsi lennék.
2010. júl. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!