Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A népszámlálási kérdőív...

A népszámlálási kérdőív online válaszait hogy lehet "beküldeni"?

Figyelt kérdés
Válaszoltam mindenre, kódom megvan, vissza is tudom nézni, miután újra megnyitom. De sehol egy "küldés" vagy "befejezés" ikon. Hogy fogják ezt megkapni? Azt írják, hogy, ha elküldtem küldenek egy visszaigazolást, amit el kell menteni, h ezzel bizonyítsam, kitöltöttem a kérdőívet. A számlálóbiztos sem tudta, mert ő a papíros résszel foglalkozik. Szóval, hogy fogják megkapni a ksh-nál ezeket a válaszokat? Vagy már megkapták? De akkor miért tudok újra belépni, és belejavítani esetleg? Nagyon megköszönném, ha valaki segítene.
2011. okt. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit, hogyan csináltál, amikor nekem megvolt az utolsó jó válasz is (olykor "visszaküldött" javítani), elfogadta (valamit lehet nyomni kellett elküldés címszó alatt, de nem vagyok biztos) és kaptam egy sok számjegyű kódot, mondván ezt mentsem el és mutogassam a biztosnak..
2011. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tengerszem válasza:
Ha még nem sikerült elküldened, a kérdőív feletti részen vannak fülek: először az ellenőrzésre kattints. Ha azt írja ki, hogy nem talált hibát, véglegesítheted, akkor "OK", majd kattints az ellenőrzés füllel egy sorban levő véglegesítés fülre, akkor eltűnik a kérdőív, kapod az igazolást. Ezt érdemes elmenteni a gépedre, de legjobb rögtön ki is nyomtatni. Remélem, tudtam segíteni.
2011. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem csak egy fül van, az pedig az új személyi ív kérése.

Nincs ellenőrzés-, sem ok gomb.

Akkor hogyan tudom befejezni és elküldni a kérdőíveket?

2011. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tengerszem válasza:
A zöld fülek (lakáskérdőív, stb.) felett szürke színű fülek, balról kezdve: felfüggesztés, véglegesítés, ellenőrzés, súgó. Amikor, úgy gondolod, hogy kész vagy a kitöltéssel, kattints a fenti ellenőrzés fülre. Akkor megjelenik az a szöveg, hogy - amennyiben nincs hiba - véglegesítheted a kitöltést és nyomod az OK-t. Majd a fenti véglegesítés fülre kattintasz, és megjelenik a kérdés, hogy véglegesíted? Nyomod az OK-t, eltűnik a kérdőív, ettől fogva már nem lehet hozzájutni, de megjelenik az igazolás, amit ajánlatos elmenteni, de mindenképpen nyomtasd ki és őrizd egy darabig.
2011. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálam is az volt a gond, hogy nem voltak egyáltalán a szürke színű fülek, balról kezdve: felfüggesztés, véglegesítés, ellenőrzés, súgó. Biztos nem voltak ott... A ksh-nak is írtam mailt, válaszoltak is, hogy a szürke füleknél nyomjam meg a véglegesítés gombot, majd megütött a guta. Aztán az egyik belépésnél megjelentek. (addig csak úgy bezártam az oldat, nem tudtam mást tenni) Hogy mitől jöttek elő? Fogalmam sincs. Talán nincs vele összefüggésben, de mielőtt megjelentek volna, egy másik oldalnál engedélyeztem a felugró ablakokat, mert amúgy nálunk ezek blokkolva vannak. Hogy ettől-e, vagy mástól, de miután újra beléptem megjelentek a szürke fülek is...
2011. okt. 10. 14:51
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

nem tudom sikerült-e már elküldeni a kérdőívedet, de ha nem egy lehetőség probáld meg egy másik böngészőben megnyitni,pl.explorerben.Üdv Edina

2011. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!