Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veletek hasonló?

Történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Egy eléggé szürreális és horroriszikus dolog történt velem nem rég.El akartam menni a dohányboltba,hogy cigit vegyek mikor egyszer csak megállít a rendőrautó.Kiszáll belőle két rendőr.Odajönnek hozzám.Kissé meglepődök,mert nemtudom mit akarnak.Mondják,hogy keresnek valakit,aki megtámadott egy nőt.Átkutatnak,mert valami kést keresnek,de nem találnak ilyet,mivelhogy nem tettem semmit se.Ezután még két rendőr érkezik.Falhoz állítanak megmotoznak ,még a zsebeimet is kiürítik.Az egyik rendőr a társával beszél egy ilyen walki-talkiféleségen.Ki van hangosítva így jól hallom.Személyleírást adnak az elkövetőről.Mondják fehér pulóver.Rajtam pont az van.Sötét nadrág.Ez is stimmel.Fekete cipő.Rajtam is ez van.Mondom mi a ...!!!Mi ez a szörnyű rémálom.Ez most valami Hitchcock ,vagy "A per" ?.Közben még két rendőr érkezik.A lábaim remegnek,majd kiugrik a szívem.Mondják,hogy a sértettet odahozzák,hogy megnézzen engem..Szerencsére a nő azt,mondja nem én voltam úgyhogy a rendőrök elengedtek.

Hatalmas kő esett le a szívemről.

Viszont azóta csak egy dolog jár a fejemben.Ha akkor a nő azt mondja,hogy szerinte én voltam,akkor engem ártatlanul elítélnek?!!!!



#rendőrség ##szürrealizmus ##nyócker ##nyolcadikkerület
2019. okt. 4. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem volt más szemtanú, nincs tárgyi bizonyíték ellened akkor nem valószínű. Az ő szava a tiéd ellen.
2019. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!