Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mással is történt hasonló...

Mással is történt hasonló ciki eset?

Figyelt kérdés
Tegnap Szilveszterkor elcsaptam a hasam. Ma délelőtt bementem a közeli városba busszal, egy haverral összefutni. Miután elköszöntünk sétáltam a városba, amíg nem jön a következő busz. Viszont rájött a hasmars. Majdnem beértem egy fizetős wc-re, de az eleje beszaladt. A wc-n kiszartam magam, majd jobb ötlet híján a koszos alsót kidobotam, úgy vettem vissza a nagrágom, és indultam haza a busszal. 25/F

2019. jan. 1. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mièrt kell,ilyen hülyesèget leìrni 😅😅😅
2019. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
😁😁😀😀😂😂😂😂😂😂😉
2019. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért mondtam el. Talán Juhász Gyula írja egy versében:


"Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek"

2019. jan. 1. 13:47
 4/12 A kérdező kommentje:
*Az idézet Karinthyé ...
2019. jan. 1. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Az lett volna igazán sz@r ügy, ha nincs a közelben fizetős, sem semmilyen wc.
2019. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen úgy még rosszabb lett volna.
2019. jan. 1. 14:48
 7/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ez a természet része. Kivel nem fordul ilyen elő élete során? Bexartál ennyi. De minek kell ezt kiírni ide.
2019. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Többi válaszolónak:

Mert volt egy rossz élménye, ismerősöknek ilyet inkább nem mesél az ember, hanem megkérdezni itt, hátha írnak pár megnyugtató választ, vagy storyt.

De ahogy nézem, mindeki elég paraszt is, és nem volt még hasonló esete, akkor nem röhögne.


Kérdezőnek: igen baromi kellemeten, főleg hogy alig vannak nyilvános mosdók, aztán csodálkoznak, ha valaki az utcára csinál.

Főleg este Pesten mikor tele a belváros, mindeki piál, meg eszik minden felét, wc-k 90% meg bezár kora este. Vicc az egész, ha embereknek szerveznek programokat, biztosíthatnának wc-ket, mert sokan kerülhetnek ilyen szituba. :/

2019. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Buszról már én is szálltam le mert elkapott a szapora. Inkább gyalogoltam 10km-t minthogy összefossam a buszt :D
2019. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Csicsky ***** válasza:
Ilyesmi, vagy hasonló ciki eset úgy 10-20 évenként szokott előfordulni az emberrel, úgyhogy mire nyugdíjas leszel, 4-5 is összejöhet (saját tapasztalat).
2019. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!