Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki otthoni...

Van itt olyan aki otthoni munkát végez?

Figyelt kérdés
Mozgássérült vagyok és szeretnék dolgozni itthonról. Csak nem tudom,hogy melyik hírdetés átverés. Kérem aki tudna biztosat mondani írja meg!Köszönöm!
2010. júl. 16. 01:42
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Három év várakozás után végre sikerült, bedolgozó vagyok.

A legtöbb hirdetés csalás.Engem is próbáltak sokszor átverni, egyszer sikerült is.Munkát hirdetés útján nem fogsz

kapni, csak a pénzedet veszik el.Sokat kell érdeklődni a környezetedben ki végez bedolgozást. És addig járni a nyakára amíg nem ad munkát.Nekem így sikerült.

Nagyon keveset fizet, de a semminél több, és kézzel fogható. Ja!! ÉS NEM KELL FIZETNEM SEMMIT!!

Elhozom az anyagot, megcsinálom és visszaviszem.

Ha úgy kezdődik: ingyenes tájékoztató az átverés!

Ha igazi munka lenne leírná hogy milyen munkát kell végezni. Pl.:varrni kell, csomagolni, ragasztani, stb.

Nagyon sok csaló van!

SOHA NEM VOLT MÉG OLYAN,HOGY A DOLGOZÓ FIZET A MUNKÁLTATÓNAK!!!

Az adataidat nem szabad kiadni.

Remélem tudtam segíteni.

Szia

2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon köszönöm! Sajna a környezetembe nincs aki ilyen munkát végez,már jártam utánna dolgoknak.

Örülök,hogy neked sikerűlt így én sem leszek hite hagyott!:D Igazad van,lehet kevés a pénz amit adnak,de a semminél több!:)Ezt én is megtanultam az életbe.:) Köszi még egyszer,légy jó!Szia!

2010. júl. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!