Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-bayen gyógyszert szeretnék...

E-bayen gyógyszert szeretnék rendelni de csak Amerikába szállítanak, hogyan tudnám ezt ide Mo-ra megrendelni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 14:35
 1/9 anonim válasza:

Keress olyan eladót aki szállít mindenhova, keress esetleg más oldalon vagy vedd meg itthon😅

Nem nagyon tudsz másképp ha nem szállítanak ide, vagy ha igen akkor az elég macerás lenne

2019. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az unióban nem engedélyezett a szer így itthon nem tudom megvenni. :-(

Más eladó meg nem hirdet, mind USA-ban van,. ott engedélyezett.

2019. okt. 7. 15:17
 3/9 anonim válasza:

Vagy különleges engedély ha arra van szükséged (de gondolom akkor nem itt írnád)

Így szerintem kénytelen vagy elengedni, max nézd meg hogy svájcból esetleg nem lehetne behozni

2019. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar törvények szerint gyógyszer interneten nem értékesíthető. Azok sem, amelyeket patikán kívül szabad árusítani. Így törvényesen rendelni nem valószínű, hogy tudsz.
2019. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha sima magánszemély adja fel a gyógyszert akkor az feltűnhet a vámon, felbontogatják, röntgenezik a csomagokat?
2019. okt. 7. 16:03
 6/9 anonim válasza:

Ellenőrzik a csomagokat, nekem olyat is mindig megnéztek amibe csak telefon tok volt, rokonaim leveleit is megszokták nézni pedig usa állampolgárok

Ha meg csak usaba szállítanak akkor nem fog idejönni, ha szükséged van a szerre akkor pedig orvossal megoldható (volt egy idő mikor unión kívüli gyógyszert kaptam)

Milyen gyógyszerről lenne szó?

2019. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy megnézik?
2019. okt. 7. 16:26
 8/9 anonim válasza:
Ki van vágva a csomag egyik oldala, gondolom kiveszik a cuccokat és azt utána visszaragasztják, magyaroknák csinálják a ferihegyen
2019. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megnezik

a vitamin csomagot amit anyoseknak kuldunk kulfoldrol, azt is szinte mindig megnezik, pedig olyan vitamint kuldunk, ami Eu-ban is beszerezheto (csak dupla aron)

Nem tudod megoldani, csak ugy, ha lakik kint ismerosod, akinek a cimere megrendeled (vagy o megrendeli neked) majd ha megjott a csomag feladja postan neked, de a csomagkuldes USAbol eleg draga, plusz ha olyan termek van benne ami be van tiltva (pl. vmi szteroidos cucc), akkor el is kobozzak es uszott a penzed.

2019. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!