Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen amazonhoz hasonló...

Milyen amazonhoz hasonló oldalak vannak, ahonnan szállítanak kis hazánkba is?

Figyelt kérdés
Ebay, Wish meg Ali expressz nem érdekel, inkább olyan ahonnan könyvet/füzetet/naplót lehet rendelni :D

2019. jún. 22. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Amazon szállít ide, legalábbis az amazon.de (németországi) biztosan, mert én is onnan rendelek. Az miért nem jó?
2019. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért mert amit én akarok rendelni annál a tételnél nem enged darabra szállítani.. de úgyse ha 3-4 darabot rendelek belőle. "Add-on" termékként nem lehet rendelni, de hiába teszem bele akárhogy a kosárba, sehogy se engedi rendelni
2019. jún. 22. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már az amazon.com-ról és az amazon.co.uk-ról is.


Vannak olyan termékek, amiket nem szállítanak ki Magyarországra. Jó esetben ezt feltüntetik, és így elkerülheted őket. Nyilván az amerikai oldalon több olyan termék van, amit nem szállítanak ide, mint a brit oldalon.


Ott a bookdepository.com is, ahol nincs kiszállítási díj.

2019. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
itt szerintem az lesz a baj hogy 25 dolcsi alatt lenne a termék, azalatt meg nem szállítják ki, de hülyeség mert rendeltem már innen 25 dolcsi alatt szóval nem értem :D
2019. jún. 22. 23:39
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt akarnám megrendelni, ebayen 9 ezer ft lenne, annyit nyilván nem szánnék rá, itthon nem kapható egyetlen papírboltban sem, alin meg wishen egyáltalán nincs.. más külföldi oldalt meg nem tudok ahonnan szállítanak itthonra

2019. jún. 22. 23:43
 6/7 anonim válasza:
De az amazon miért nem jó? Ők is szállítanak itthonra.
2019. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak eddig valamiért nem lehetett megrendelni a 2-3 dolcsis könyvet, nem értem miért, most már viszont jó..
2019. júl. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!