Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék már ezek után?

Mit tehetnék már ezek után?

Figyelt kérdés
Eddig dolgoztam egy nem túl jó fizető helyen , de most létszámleépítés volt és engem is és még sok mást is kirúgtak emiatt.. Állítólag becsődölt a ceg .. A fizetésem meg azóta sem kaptam meg (kb 1.5 hónapja) nincs már semmim,életem sem , és hiába jarok a nyakukra,hogy azért nekem is élnem kellene konkrétan becsapják előttem az ajtót.. Új állást meg borzasztó találnom , mert egy normális ruhám nincs amiben még tudnék jelenni egy interjún.. Mégis mihez tudnék most kezdeni? Albérletben vagyok, utcára kerülök lassan. Ezért nem a munkaltatom lenne egy piciket felelős?
2019. okt. 7. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jesszus isten. Ez borzasztó. Hová valósi vagy?
2019. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen a munkáltatód a felelős, de ha már 1.5 hónapja nem fizetett, akkor valszeg sosem lehet belőlük kipréselni.

Munkaügyi döntő bírósághoz lehet fordulni, ingyenes jogsegély:

[link]


Az albérlet az tényleg rizikós. Nem tudom, hogy a közeledben vannak-e családsegítő irodák, talán ott tudnának segíteni.

Ruházattal kapcsolatban csak segély szervezetek, vagy ingyenes Facebook csoportok a megoldás.

Tényleg jó lenne tudni merre fele élsz, mert talán egyebekben tudnánk segíteni. Pl. ha élelmezési gondod van, arra lenne tippem, de ehhez tudni kellene merre laksz. Ha nem akarod kiírni, írj privátban.

2019. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!