Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírod ezt a meleget!?

Hogy bírod ezt a meleget!?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van belőle!!A héten alig tudtam aludni,éjszak is megsülök,nálunk 25 fok volt kint,bent szerintem több,éjjel(!).Pedig nyitva volt az ablak,ment a ventilátor,és vizes lepedőket is tettem ki a szobába,de semmit nem ért az egész.Strandra nem tudok menni,1 nap 2-3x zuhanyzom.Tudom,hogy aki dolgozik,annak még rosszabb lehet.

Ti hogy bírjátok?Hogyan "védekeztek" a nagy hőség ellen?

Nagy lehűlés se várható,jövőhétre megint 30-34 fokokat mondanak:(


2010. júl. 16. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!

Hú,ne is mond már én is totál kész vagyok ettől a forróságtól!!!:(((

Ráadásul 11 hónapos kislányomat is nagyon megviseli,többször felsír éjszaka,és nappal sem úgy alszik ahogy szokott.Én sem bírok aludni,pedig már mi is bevetettük a ventilátorokat is.De nem sokat ér.

Legalább jönne,egy jó kis frissítő zápor!!!!:)

Már most 28fok van a lakásban,folyik rólam a víííízzz!!!

Hát sajna ez van!KITARTÁST NEKED IS!!!üdV!M:)

2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem elmegy egész nap a medencében ülök,de azért lehetne egy kicsit hidegebb.
2010. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Este (11-kor) mikor lefeküdtem még kint és bent a szobában is 27°C volt,hát ebből a 27°c-ból kimehetett volna 5-6:D Reggel 6:30-kor is 25°C volt:(

Már most van 31°C kint,bent meg 28,5°C.


Strandra nem tudok menni,mert meg van,ráadásul sz*rul is vagyok ez miatt.

Áthoztam a nappaliból a venitlátort a szobámban,úgyis egyedül vagyok és itt meg kb. 20centire tőlem,de alig ér valamit.

Én kis törölközőt vizezek be,beteszem pár percre a fagyasztóba.Utána az arcomra terítem,a csuklómra,a bokámra és a nyakara.Nagyon jól esik:)

Egyébként én szívesen beülnék egy kád lanygos vízbe is,de majd csak ha elmúlt,addig marad a zuhanyozás!:D

15/L

2010. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egész jól tűröm ezt a meleget, de komolyan. :) Nem rég értem haza és kint sem volt annyira melegem. A tűző napon azért pár fokkal hidegebbet is elviseltem volna, de az sem volt vészes. Én szeretem az ilyen időt.

Itthon csak annyit teszek ilyenkor, hogy kinyitom az ablakot és akkor kicsit mozog a levegő.

2010. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én odakint a slaggal játszok felfele priccoltatom és olyan mintha esne a bíz meg ráadásul jó hideg.
2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen bírom. :(
2010. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!