Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha elkap a...

Mit csinálsz, ha elkap a kakilhatnék, nem bírod tovább, de nincs wc a közelben? Történt már ilyen? Hogyan cselekedtél?

Figyelt kérdés
KORT/NEMET
2011. aug. 26. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bokor, rejtett hely.

18/L

2011. aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy kukoricásban például könnyű megoldani. Ha kocsival mész megáll valami ilyesmi helyen és úgy. Volt olyan is hogy gyalog voltam és így jártam, akkor hazáig visszatartottam, de már tényleg minden csak másodperceken múlott.
2011. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

01:07 vagyok

17/f

2011. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
53%

A kukoricással az a gond, hogy az magánterület és ha ott végzed a dolgod, birtokháborítást követsz el, meg is büntethetnek. Ha pedig a bokrot használod, akkor is büntetést szabhatnak ki (50 ezer forintig terjedő).

A másik gond meg ugye az, hogy ilyen helyen nincs wc papír, és gondolom nincs olyan ember, aki hordaná magával, így a feneke szaros marad!

2011. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nos rám a buszon jött rám de még tudtam tartani persze ilyenkor egy örült sofőr van aki az összes kátyut megtalálja és olyan sprintet nyomtam a buszmegállotol hazáig persze a meglepetés nem ért véget ugyanis a 9diken lalok mért is ne hogy pont akkor volt rossz a lift. nem kivánom senkinek :D
2011. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
01:56 az emberi kaki ráadásul veszélyes hulladék tehát még azért is kapsz. na de ha nincs wc papír meg lehet oldani zsepivel is...
2011. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én liberót használok és meg van oldva a porobléma :D
2011. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer nagyon régen, én is rosszul lettem, mikor találkozóm volt. Egy negyed óráig tartogattam, de azt hittem, elájulok. Akkor már nem bírtam, szemközt volt egy pincekocsma, és beroncsoltam.

Vicces dolog ez Magyarországon. Ez a vécékérdés tükrözi, milyen is ez az ország.

2011. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
beszarsz ez a legjobb ötlet uttána leveszed a gatyád oszt hozzá vágod valakinek a fejéhez :D 12/L
2011. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Történt. Utcán, hazafelé menet már nagyon kellett, kb. már 2 órája tartottam vissza a padban ülve, azt hittem, simán hazaviszem, de járás közben már nagyon ki akart jönni, ezért kerestem egy bokrot, ami a város közepén nem volt túl egyszerű, de utolsó pillanatban sikerült. Gatya le, még le sem tudtam guggolni, már kint volt a fele xD 21/L
2013. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!