Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem írtó cukik a...

Csak szerintem írtó cukik a kóreai srácok?

Figyelt kérdés
A BTS tagogból indultam ki.....De ahogy nézegettem más kóreaiakat azok is nagyon helyesek és cukik....Szerintetek?

2019. okt. 11. 07:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És milyen koreai aki Koreában született és él... vagy pedig aki már jo ideje itt van vagy Amerikában... mert teljesen más a kettő....
2019. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A koreai lánnyal "nem jár jobban" az ember mint egy koreai pasival. A koreai nőkben elég erősen él a feminizmus (viccen kívül) sok dolgot várnak el a férfiaktól, a jogaikért harcolnak minden áron. A koreai férfiak közül meg nem mindegyik egy alkoholista falkavezér aki mellett kussolnod kell. Ez mind személyiség kérdése, nem pedig nemzetiség. Sőt, általában ha nyugati lánnyal vannak kapcsolatba, akkor különösen odafigyelnek a nőre, mik a vágyai, miket részesít előnyben . Persze mindenki más, de ott is csak emberek élnek, mint itt, nekik is ugyan úgy vannak prioritásai, gyenge pontjai, érzelmei. Viszont az egyéb társadalmi és környezeti hatások (pl. 14 óra meló egy nap) sokat hozzájárul a viselkedésükhöz,ez tény
2019. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad vannak kivételek ez mindenholra igaz! Ugyan ugy vannak nőkből is kivételek de ha átlagot nézzünk akkor tényleg a Korea pasikkal nehezebb mint a koreai nőkkel arról ne is beszéljünk hogy a nem csak a nőknek vannak elvárásaik ott hanem a férfiaknak is! De ez nincs másképp itthon is!

Viszont a társadalom nagyon sokat latba vet ha személyiségről van szó ne felejtsük el hogy a társadalom az a személyiségünk 60-70%-át is befolyásolhatja...! A többi meg egyéni tapasztalatok (azaz a szülői nevelés is része a társadalomnak)

2019. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!