Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hagynád magad így kihasználni?

Hagynád magad így kihasználni?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki megkért, hogy segítsek neki egyik házból a másikba elpakolni a bútorait stb.

Úgy gondoltam, hogy egy, max. 2 alkalomról lesz szó.

Ellenben már ötödször megyek neki pakolni, ami munka után 4-5 órás elfoglaltságot jelent.

A saját kocsimmal fuvarozok neki, soha meg nem kérdezte, hogy fizessen-e benzinpénzt.

Egy köszönömmel el van rendezve.

Más ismerősömnek is segítettem már elfuvarozni ezt-azt, mindig kaptam valami apróságot (egy üveg bor stb.) viszonzásként.

Amúgy az illető igen tehetős fajta.

Segítséggel viszonozni nem fogja tudni, mert ha olyan vékony és gyenge, hogy még egy bőröndöt se tud arrréb rakni.


2010. júl. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2010. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
én sem. mondj legközelebb vmi okot, aiért nem tudod. Közbejött vmi..és lépj le
2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, hogy milyen emberek vannak.

Ha legközelebb valaki megkér, hogy segíts neki, mondd azt, hogy most nem érsz rá. Minimum meghívna ebédre. És, hogy még a saját kocsiddal fuvarozol neki az már mindennek a teteje. Milyen dolog már ez? Jó, 1-2 alkalom belefér még, de 5??? Ha még van mit segíteni neki, segítsen. És csinálja meg. De utána már ne válaljon el semmit sem amit ő kér, mondja azt, hogy nem ér rá. És majd észre veszi magát a kis ingyenlő csiga biga.

Remélem tudtam egy icike picikét segíteni.


16/L

2010. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem majd,ha teljesen kész lesz,akkor majd vmit ad...
2010. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lopásról van szó?? 5 alkalom picit soknak tűnik nekem.
2010. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!